Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Cos nowego? Czy w ogóle warto o tym mysleć? - Holandia

Czytali temat:
Alan Mazuś Piotr Alladyn Marek Marek sonia85 Natalia Gracja Gawęska Jan Bosko Aneta Piskorska Tomek Kowalski infinitryy Nadzieja_aaa wysoki1971 (1394 niezalogowanych)
1 Post
Michal Neworchard
(doreamonjdm)
Początkujacy
Witam wszystkich. Myslę nad wyjazdem do Holandii. Opowiem parę słów o sobie i może ktos mi cos konstruktywnego doradzi.
1. Mieszkam aktualnie w Anglii mam umowę o pracę bezterminową w firmie gdzie pracuję z samymi angolami, jestem spawaczem
2. Zarabiam 2000 funtów netto
3. Nie mam problemów żeby pogadać po Angielsku i żartować czy tam opowiadać o niczym.
4. 26 lat mi własnie stukneło
5. Na start maksymalnie jestem w stanie przeznaczyć 20 000 zł (kaucja, żarcie, pierwszy miesiąc pewnie bez pracy itp. itd.)
6. Cenie sobie prywatnosc raczej chciałbym mieć flat dla siebie
7. Chcę kupić sobie nowy samochód i jak typowy Janusz zaoszczędzić i zarejestrować go w PL. Da się?
8. Fajnie wam się żyję polecacie czy raczej odradzacie.
Dlaczego chce się wyprowadzić z Anglii ktos zapyta.
-Dlatego że wyprawa z Anglii do Polski to długa wyprawa.
-Lubię szybkie auta to ubezpieczenie kosztuje mnie dużo kasy.
-Funt raczej już Euro nie przebije tak mocno.

Aha. Z imprez i balang już wyrosłem ja wole sobie spokojnie na chacie chillować więc im spokojniej tym lepiej.

Fajnie jakby ktos podzielił się wrażeniami i odpowiedział. Pozdrawiam.
Zgłoś wpis
11 Postów
marek parek
(VikiTravel)
Bywalec
Witam wszystkich bardzo serdecznie na forum. Akurat w tym przypadku jest to indywidualna decyzja i trudno nam doradzić, podstawowa sprawa: czy tam gdzie mieszkasz i pracujesz w Anglii jest Ci dobrze, fajnie się czujesz?
Zgłoś wpis
1 Post
sonia85
(sonia85)
Początkujacy
A przeglądałeś już jakieś oferty pracy? Warto zrobić takie wstępne rozeznanie, żeby wiedzieć, czego się spodziewać i jakich umiejętności wymagają pracodawcy. Najlepiej będzie, jak pracę znajdziesz jeszcze przed wyjazdem. Możesz przejrzeć oferty na tym portalu: www.jobs.pl/praca-za-granica/praca-fizyczna/holandia może coś Cię zainteresuje
Zgłoś wpis
3 Posty

()
Początkujacy
Siedź w tej Anglii i się nigdzie nie wybieraj
Zgłoś wpis


Bliżej nas