Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

kredyty, pożyczki - warto? - Holandia

2 Posty
Początkujacy
Witam.
Brał ktoś pożyczkę, kredyt? z takich stron jak wiatrak czy mojenider...
chciałbym sie dowiedziec czy jest to bezpieczne, czy nie jakiś WAŁ!!!!
Zgłoś wpis
1 Post
Marla89 Kawińska
(marla89)
Początkujacy
Chodzi Ci konkretnie o pożyczki z Holandii? Poczytaj może o nich najpierw na tej stronie
Zgłoś wpis
6 Postów
Katarzyna Jelen
(Tomia)
Początkujacy
Nigdy nie brałam, bo nie miałam takiej potrzeby. Wśród moich znajomych z Polski wiem, że wielką furorę robią chwilówki, bo sporo osób nie ma odpowiedniej zdolności kredytowej. Na stronach takich, jak www.moneyman.pl/ można sobie obliczyć całkowity koszt spłaty, wiec każdy mniej planowany, większy wydatek taka gotówka pomoże ogarnąć.
Zgłoś wpis
1 Post
Marlena Kopacz
(dziewczyna31)
Początkujacy
Witaj. Z tych stron nie brałam pożyczki. Dlatego nie mogę Ci nic o nich powiedzieć. Mogę Ci polecić tę stronę: www.kwadranspozyczka.pl. Brałam u nich pożyczkę. Pieniądze miałam od ręki bez żadnych problemów.
Zgłoś wpis
1 Post
Patrycja Bogusz
(PatrycjaBogusz)
Początkujacy
Hej A ta pożyczka co poleciła to w Polsce czy w holandii
Zgłoś wpis
9 Postów

()
Początkujacy
Uważajcie na te pożyczki przez internet!! Jest sporo oszustów! Ja straciłem sporo pieniędzy! Uważajcie na osoby które mówią że pomogą wam odzyskać pieniądze z pomocą interpolu! Skorzystałem z "pomocy" Jean Laurent Bonnafe A... +33 7 54 05 72 2x oraz jego przyjaciół między innymi Nathalie Thomasini która używa numeru +33 7 52 24 28 1x. Podają się za pracowników mBank! Nie bierzcie żadnych kredytów przez internet to tylko strata pieniędzy i waszego zdrowia!! Nie korzystajcie z żadnej pomocy ludzi z internetu! Traficie tylko na samych oszustów!!!
Zgłoś wpis
9 Postów
Dawid_EU
(Dawid_EU)
Początkujacy
Kredyt to tylko z banku albo od brokera - eurostrefa.eu/kredyt-w-holandii/
Zgłoś wpis


Bliżej nas