Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

SZUKAM MIESZKANIA DO WYNAJECIA!-TILBURG - Holandia

Czytali temat:
Justyna B. Tomasz Kwiatkowski Justyna S-J 100larczyk Michu1986 Xxx (6395 niezalogowanych)
34 Posty

()
Bywalec

SZUKAM MIESZKANIA DO WYNAJECIA W TILBURGU. NAJLEPIEJ 2 POKOJE(ALE NIE KONIECZNIE) CENA <600E
Zgłoś wpis
1 Post
Początkujacy
Cześć, nie wiem czy wątek jest jeszcze aktualny, ale właśnie znajomy ma mieszkanie 2-pokojowe, w południowym Tilburgu do wynajęcia, w pełni umeblowane z kuchnia i tv. Opłaty zawarte w cenie: 500 euro + borg 300.


Pozdrawiam,
Paula

Ojej, widzę że to wątek sprzed prawie roku, a nie 2 tygodni.. Cóż, może kogoś innego zainteresuje

NIEAKTUALNE
Zgłoś wpis
3 Posty
Paulina K
(Paulik88)
Początkujacy
Hej wlasnie szukam mieszkania badz studia tak do 450-500e czy jest w stanie mi ktos pomoc?? Chodzi mi o tilburg szkoda ze to ogloszenie juz nieaktualne;/ przechodze na kontrakt i pilnie potzrbuje mieszkania prosze o pomoc!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dzis o 15-ej wizytacja studia w Tilburgu.
06-14507800
Zgłoś wpis
3 Posty
Paulina K
(Paulik88)
Początkujacy
No i jak tam ta wizytacja? Ja wciaz szukam;/
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
To zadzwon! Wczoraj tez bylam w Tilburgu.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy

()
Początkujacy
johen_luz napisał:
www.directwonen.nl/huurwoning/vestiging-tilburg/tilburg.aspx
No duzo szczescia zycze w direct wonen. Nie rozsmieszaj mnie.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie wiem co jest smiesznego w direct wonen
jak masz z nimi jakies złe doświadczenia to je opisz a nie trzaskaj ogólników, instytucja jak dla mnie jak każda inna dzięki której mozna znaleźć mieszkanie, ale wiadomo, jak ktoś chce znaleźć 2 m kw. na jakims zapchlonym bungolu z grzybem i wilgocia to nie bedzie szukał właśnie tu, jezeli tez ktos szuka atrakcji z obywatelami innej maści to moge podać adresy typowej tureckiej agencji wynajmu mieszkań... nie ma problemu.

pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Nie trzaskam ogolnikow, NIGDY.
Robia kase za t.z.n. wpis w ich kartoteke i potem cisza na eterze. To problem.
Dzieki Bogu sa inne agencje ktore dla Polakow cos potrafia wynajac a do typowej tureckiej agencji rodakow nie wysylaj.

Prosze tylko o powazne podejscie do tematu, a nie rzucanie hasl typu: direct wonen
Zgłoś wpis


Bliżej nas