Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1 Post
M J
(Martin Robnl)
Początkujacy
I ja dolaczam sie do zyczen wesolych swiat pachnacych choinka, smacznych potraw wigilinych, upominkow pod choinka tych wymarzonych od serca i tych zupelnie nieoczekiwanych zeby nam wszystkim dobrze sie widlo jak najepiej i choc wielu bedzie z dala od bliskich to niech nikomu nie zabraknie rodzinnej atmosfery
Zgłoś wpis
16 Postów
KINGA (^^)
(kama54)
Bywalec
Niech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór,
tak jak cały nadchodzący Nowy Rok
upłyną Wam w szczęściu i radości
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
i ja chcialam wszystkim znajomym i nieznajomym zlozyc zyczenia swiateczne.....spokojnych i bardzo rodzinnych i przyjacielskich,spedzonych w gronie tylko tych, z ktorymi naprawde chcemy byc.....duzo usmiechu, wspanialych potraw, prezentow i dobrej zabawy !!!! dziubole dla wszystkich !!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
bo nadchodza swieta, a wiec:
KOLOROWYCH BOMBECZEK, DUZO ANIOLKOW I GWIAZDECZEK
SLODKIEGO LENISTWA I WIELKIEGO ODDECHU OD CODZIENNEGO POSPIECHU
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
może nie bedę oryginalny. nie chce mi sie wymyslać życzeń ludziom których nie znam, nie poznam albo nie bedę chciał poznac.

znalazłem takie:

"

ŻYCZĘ wszystkiego najlepszego z okazji świąt BOŻEGO NARODZENIA ludziom, którzy nasz kraj widzą tylko przez szare a wręcz czarne okulary, tym którzy nie umieją dostrzec pozytywnych rzeczy wokół siebie jak i w innych ludziach, życzę by od czasu do czasu, spojrzeli na świat nie tyle co przez różowe okulary ale może po prostu zwykłe przeźroczyste takie które pokazują i dobro i zło.

ŻYCZĘ zdrowych i spokojnych świąt tym ludziom, którzy krzywdzą innych ludzi, dla własnych interesów, dla własnego ja, dla kogoś lub za coś, wszystkim tym którzy sprawiają że ktoś cierpi, płacze, czuje się źle. Życzę tym ludziom co nie potrafią być mili i kulturalni a tylko chamscy by nikt ich nigdy nie potraktował tak jak oni traktują innych, bo zawsze na silnego znajdzie się silniejszy. Życzę wszystkim tym, którzy lubią zadawać ból fizyczny i psychiczny by obudzili kiedyś w sobie sumienie, zanim okaże się że ich życie było jednym wielkim kłamstwem bo nie spotkali na swojej drodze nawet jednego człowieka który by ich pokochał prawdziwie.

ŻYCZĘ wielu cudownych prezentów pod choinką dla tych osób co lubią zabierać innym wszystko co materialne ale i godność, wszystkim złodziejom, przestępcą, życzę by kiedyś otrzymali coś z dobrego serca a nie zabrali to czego nie mieli. Życzę wszystkim kłamcą prawdziwie szczerych życzeń od najbliższych, wszystkim ludziom obłudnym by ich obłuda coraz mniej miała z fikcji a coraz więcej z rzeczywistości, życzę tym co udają że są dobrzy by zostali tymi którymi nie są a tylko udają, życzę im tego...

ŻYCZĘ głupim by zmądrzeli a mądrym by nie zgłupieli, życzę chciwym by chciwość nie zalała ich serc i czasem komuś coś z serca oddali, a przez to trochę dobroci w życiu zaznali. Życzę tym co patriotami się zwą i prawdziwymi POLAKAMI by otworzyli oczy, bo Jezus był Żydem, nie siejcie więc nienawiści bo siejecie ją wobec własnych symboli, o które tak przecież walczycie droga rodzino RADIA MARIA. Życzę by było więcej prawdziwej tolerancji, tym co tolerować innych nie potrafią lub po prostu nie chcą próbować nawet. Życzę prawdziwej wiary tym prawdziwie wierzącym, życzę politykom mniej polityki a więcej chłopskiej logiki, czasem się przydaje.

ŻYCZĘ dużo, dużo więcej, dużo większej grupie ludzi, każdemu tego czego mu brakuje, chciwemu szczodrości, kłamcy szczerości itd itp "

pod tym mogę się podpisać. ale czy naprawdę zależy mi żebyście mieli wesołe święta ?

Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
WesolychAlleluja i do przodu
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wesolych zdrowych i szczęśliwych wam życzę.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
Wszystkim czytajacym i uzytkownikom MN
Zgłoś wpis
724 Posty

()
Latający Holender
Zdrowych i spokojnych świąt życzy wiciu co przeplata trochę zimy trochę lata
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Zgłoś wpis


Bliżej nas