Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Podróż z niemowlakiem samolotem. - Holandia

11 Postów
Basia B.
(Nesia)
Bywalec
Witam forumowiczów,

Niedługo chce sie wybrac z moim maluchem samolotem do PL . Lecimy sami, wiec sie troszke obawiam jak to wszystko pojdzie. Pytania odnosnie do osob ktore podrozowały z maluszkiem juz samolotem , jak to wyglada na odprawie czy moge miec wozek ? jak z mlekiem dla dziecka i rzeczami ? Moze ktoś z własnego punktu doswiadczenia opisze jak to wszystko przebiega? Pozdrawiam
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
hej Nesia....ja podrozowalam z synkiem bardzo czesto samolotem, pierwszy raz jak mial kilka tygodni.Nigdy nie mialam z tym problemu, ani na lotnisku, ani w samolocie.z wozkiem nie ma problemu,wlasciwie mozesz go zatrzymac az do wejscia do samolotu, potem obsluga odbierze od Ciebie, a gdy tylko lot sie skonczy,wozek juz na ciebie bedzie czekal.normalnie nie mozesz miec napojow do odprawy, ale celnicy przymykaja zawsze oko na to, gdy podrozuje sie z malym dzieckiem.mleko podgrzeja Ci stewardessy w samolocie,pomoga w razie czego.mysle ze podroze z malenstwami nie sa problemem, o ile nie jest sie zestresowanym,wtedy dziudzus tez sie denerwuje.ja mialam to szczescie, ze moj maluszek zawsze spal,czy to byl krotki lot do Polski, czy do dalekiego Meksyku.10 godzin lotu nie robilo zadnej roznicy.No ale nie zapomnijmy , ze wiele zalezy od nas samych.Zycze wiec przyjemnej i spokojnej podrozy dla Ciebie i maluszka.pozdrawiam
Zgłoś wpis
11 Postów
Basia B.
(Nesia)
Bywalec
Lady,
Bardzo dziekuje Ci za odpowiedz Mam nadzieje ze moj maluch nie bedzie rozrabiał Ma prawie 5 miesiecy ale tez spioszek z niego jest Własnie byłam ciekawa co do wózka, bo pewno nosidelko swoje bede musiała miec ? A jesli chodiz o wozek to jest on jakos dodatkowo liczony?
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
127 Postów
LouLou .
(Lady LouLou)
Stary wyjadacz
nie, za wozek sie nic nie placi, tak jak rowniez za jakikolwiek nadbagaz dla dziecka.jednak na ten uwazalabym, bo zalezy jakimi liniami lecisz....pozdrawiam...LL
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hej co do nadbagażu dla niemowlaka możesz mieć nawet siateczke z mlekiem pampersem itp to co dziecko potrzebuje do użytku, nosidełko musisz mieć własne, też za darmo nic nie płacisz ale jeżeli zamawiasz sobie bilet lotniczy zawsze masz regulamin co do lotu z dziećmi i tam jest wszystko napisane od A do Z.

Pozdrwaiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas