Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pociąg z Oss do Amsterdamu - Holandia

4 Posty
Dzejson Dzejson
(Dzejson1)
Początkujacy
Witam wszystkich, jestem w holandi dopiero 3 tygodnie i chciałem sie z dwoma kolegami za jakis czas wybrac na wycieczke do Amsterdamu jednak nie moge ogarnac biletow kolejowych (wychodzi to strasznie drogo) mogłby mi ktoś jaksno wytlumaczyc jak uzyc jakiejs znizki czy cos w tym stylu.


p.s jezeli juz byl taki temat to przepraszam ale mam słaby komputer i przegladajac forum strasznie mi wszystko tnie. Pozdrawiam !
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Niestety, właśnie dziś skończyła się promocja w Hemie. Za 17 e kupujesz bilet na cały dzień i bez znaczenia jest skąd i dokąd jedziesz. Na terenie Hoandii, rzecz jasna.
Nie wiem kiedy wybierasz się na spotkanie, ale sprawdzaj. Albert Heijn, Blokker, Hema, itd, każdego miesiąca są promocje.
A jak nie, to googluj "ns actie".

Miłych wrażeń z kumplami.

Pozdrowionka!
Zgłoś wpis
4 Posty
Dzejson Dzejson
(Dzejson1)
Początkujacy
dzieki wielkie ale to co mam podejsc normalnie w sklepie i pytac ?
a ten weekendowy bilet albo jak ten calo ddniooowy ?
Pozdrawiam !
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Tego typu zniżki są na dzień, nie na dobę.
Ale zawsze można pomyszkować w necie i znaleźć coś, co Ci pasuje. Np. przejazdy grupowe.

A jeśli nie dajesz rady - po prostu zapytaj tutaj. Na pewno albo Baileys albo ciotka Violka albo ktokolwiek coś Ci podpowie .

To co? Kiedy ta impresska?
Zgłoś wpis
4 Posty
Dzejson Dzejson
(Dzejson1)
Początkujacy
no dobrze tylko gdzie ja to mam kupic w automacie czy jak ? bo mi by najbardziej zalezalo na kupinie takiego weekendowego ( bo podobno sa najtansze o ile w ogole sa) ;D



6-tegooooo JAZDA !!
Zgłoś wpis
4 Posty
Dzejson Dzejson
(Dzejson1)
Początkujacy
?
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Dalej nie wiesz jak przemieścić się z punktu A do punktu B w tym kraju?
Zgłoś wpis
12 Posty
Joanna Zygo
(orchidea)
Bywalec
W przyszłości spróbuj poszukać akcji przez Internet "NS Spoordeelwinkel" strona główna: ns.nl
Zgłoś wpis


Bliżej nas