Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

m - Holandia

9 Postów
Misiek brak
(Misiek.)
Początkujacy
m
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Mnie to zaraz drażni.i już nie wytrzymałem.Widzę że to kolejna podrzedna firma pzewozowa.Brak informacji skąd jeździcie z Polski i do jakich regionów danego kraju to żałosne.Ktoś może być z Gdańska a wy tylko z łódzkiego zbieracie.Co do najlepszego to pewnie wam daleko.Nie bedę reklamował tu pewnej firmy z pomorza gdzie busy jakie posiadają to VW Lt z oddzielnymi siedzeniami (przejście po środku)Kawa i herbatka do wyczerpania i non stop filmy na DVD wyświetlane na dwóch podwieszanych monitorach.Nawet ta firma zainwestowała w przestrzenne nagłośnienie dzięki któremu nie słychać pojazdu.Może i nawet lekko są drodzy ale konfort na najwyższym poziomie.Wolę zapłacić nawet 100 euro w jedną stronę ale w konforcie a nie telepać się z usypiającym kierowcą w ścisku wsłuchując się w trzeszczącą plastikową tapicerkę i w opowieści wyssane z palca zarobionych rodaków.Sprostuj albo się wycofaj
Zgłoś wpis
9 Postów
Misiek brak
(Misiek.)
Początkujacy
m
Zgłoś wpis
2 Posty
Początkujacy
jestem z Lubawki czy i w te strony jezdzicie?potrzebuje zjechać z holandii końcem lipca 2osoby proszę również o podanie ceny tj,Kruiningen-Lubawka pozdrawiam proszę równieżo podanie dni w których jest zjazd do Polski
Zgłoś wpis
9 Postów
Misiek brak
(Misiek.)
Początkujacy
mm
Zgłoś wpis


Bliżej nas