Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

szukam posrednika pracy - Holandia

2 Posty
Piotr Oberda
(dlugi26)
Początkujacy
Witam poszukuje firmy która specjalizuje sie w wyszukiwaniu pracowników ,polaków, do pracy w Belgii czy moze ktoś mi podpowie która firma godnie by sie tym zajeła bez zadnych probl;emów prosze o porady i namiary pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
to zalezy jakiego rodzaju pracownikow i w jakich branzach, moze wiecej szczegolow?
Zgłoś wpis
2 Posty
Piotr Oberda
(dlugi26)
Początkujacy
a wiec potrzebuje dokladnie ludzi do branży ogrodniczej , praca bardzo urozmaicona sadzenie , przycinanie itd itd,jest to praca sezonowa . 3 miesiące LEGALNA . Szukam biura dla mojej szefowej , ona zakonczyła współprace z bviurem posrednictwa któro totalnie nie zna sie na swoich obowiąznach o nazwie :BENELUX: NIKOMU NIE POLECAM !!! czy ktoś wiedział zeby płacić za 3 miechy 300 euro z góry oczywiście +100zł opłat i od pracodawcy belgiiskiego 100 euro za pracownika za miesiąc!!! chyba nikt nie zna wiekszego zdzierstwa a może...? wiec kolego mozesz mi kogoś lojalnego polecić kto by brał pieniądze ale wiedząc za co?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
długi, wejdz na gg 31618164, albo rejestrnij sie na www.orenz.info i spotkamy sie na czacie, jak Ci pasuje, sądze że moge Ci pomoc.
Zgłoś wpis


Bliżej nas