Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Pilne pytanie - Holandia

3 Posty
TYMOTEUSZ
(TYMOTEUSZ)
Początkujacy
Witam. Przeczytałem m óstwo komentarzy, dyskusji w temacie o aucie z RP użytkowanym w Belgi. Nie znalazłem pełnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie. Sprawa moja tak się przedstawia. Mieszkam w Belgii, na razie w Antwerpii. Mam od 3 lat pracę w firmie montażowej, /jazda po Beneluxie/. Będąc u rodziców kupiłem po rodzinie auto z 2007 roku, pojemność 1.4, ale z bardzo niskim, wiarygodnym, przebiegiem. Teraz tato mi je przywiezie. Chcę prosić Was, którzy może mają wiedzę i podobnie postąpili o odpowiedź na tym forum. Jak tato przyjedzie do mnie, mam z dokumentami kupna dowodem rejestracyjnym, ubezpieczeniem iść zarejestrować auto, czy tablice rejestracyjne i dowód z Polski oddaję w belgijskim urzędzie, czy może tato je zabrać do Polski i zdac w Wydziale Komunikacji. Wiem, że wielu z Was pomyśli, że mi odbiło sprowadzając auto z Polski, ale kupiłem już 2 i były skarbonkami bez dna. To auto mnie zadowoli na jakis czas. Odpowiedzcie mi, proszę. Na innym forum dostałem ostrzeżenie na dzień dobry, bo takie kwestie były poruszane, ale....kilka lat temu. Pomóżcie.
Zgłoś wpis
3 Posty
TYMOTEUSZ
(TYMOTEUSZ)
Początkujacy
Jeszcze mam odrobinę nadzieji, że ktoś odpisze.
Zgłoś wpis
3 Posty
TYMOTEUSZ
(TYMOTEUSZ)
Początkujacy
Jednak przedstawiciel narodu o złej passie w Polsce, u którego pracuję, przewidział, że każdy ma ....i nikt tobie nie odpowie. I ma rację. Dzięki Polacy, jesteście fajni.
Zgłoś wpis
1 Post
ochai03
(ochai03)
Początkujacy
Witam wszystkich! Wyjeżdżam do Polski na około pół roku i okazało się, że samochody są w Polsce dość tanie. Widziałem kilka fajnych volvo za około 300 euro w otomoto i zastanawiałem się jaki byłby całkowity koszt rejestracji i ubezpieczenia takiego czegoś. O ile rozumiem, rząd wymaga, aby samochody były sprawdzane, rejestrowane, a następnie ubezpieczone. Chciałem wiedzieć, ile czasu zajmą te kroki i jakie będą koszty router login 192.168.l.l.link/ . Ponadto, jeśli możesz kupić tanie samochody, które są już ubezpieczone, zarejestrowane i gotowe do jazdy. Prawdopodobnie nie warto zawracać sobie głowy posiadaniem samochodu na mniej niż sześć miesięcy, ale może warto. Wszelka pomoc, uwagi i informacje mile widziane! Dzięki!
Zgłoś wpis


Bliżej nas