Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam mechanika lub warsztatu-LPG - Holandia

Czytali temat:
P P Jacek Boba Piotr Grzegorczyk Rafal Ciastek Dabrowski Kris@23 adamelekt Kamil @@ (4089 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Witam, szukam mechanika lub warsztatu gdzie znają się na instalcjach gazowych - najlepiej koło Brukseli, ale będę wdzięczna za każde namiary dziękuję i pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
witam znam sie na inst. LPG. tylko ze mieszkam w ermelo NL. a do brukseli jest troche daleko
Zgłoś wpis
1 Post
Janusz Szymańki
(manski30)
Początkujacy
Hej. Znam się na instalacjach LPG mieszkam w Lokeren. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Napisz z czym masz problem.Albo co się dzieję.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
nie załącza mi gazu.... na benzynie leci bez przeszkód a jak ma przejsc na gaz to zaraz gasnie kabelki i rureczki raczej odpadaja bo sprawdzilam - o ile to mozna sprawdzeniem nazwac
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Możesz jeszcze sprawdzić filtr gazu,gdyż nie jest to trudne.Znajomy miał problem kiedy opróżnił zbiornik gazu do końca.Z ostatnimi oparami gazu,zassał brud z dna zbiornika i tym zapchał filtr.Zresztą jest to ostatnia rzecz którą jeszcze możesz kobiecą ręką sprawdzić lub nawet wymienić.Ciężko jest tak ocenić co może być przyczyną.Musiała byś podać typ instalacji gazowej.Czy zaraz po przełączeniu z benzyny na gaz silnik gaśnie czy jeszcze próbuję pracować chociażby szarpiąc.
Najlepiej gdy podjedziesz do pierwszego lepszego garażu i oni cię pokierują na jakąś firmę która się tym zajmuję.Do Brukseli nie mam daleko i trochę się na tym znam,ale to jest gaz a ja profesjonalistą mnie jestem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
dzięki, przejadę się jutro do warsztatu...
Zgłoś wpis
1 Post
Marta Krycka
(MartaKrycka)
Początkujacy
Witam. Czy wukonuje Pan regulacje gazu ? Auto gaśnie notorycznie na gazie (auto ze skrzynią automat)
Zgłoś wpis
1 Post
Jarosław .
(Jarekk)
Początkujacy
Witam, mam problem z gazem stag3 a mianowicie wszedł w tryb awaryjny i szukam kogoś kto mógłby mi z tym pomóc (Podłączyć pod kompa) najlepiej w okolicach bunschoten. z góry dzięki
Zgłoś wpis
2 Posty
Jowita xD
(Jowita xD)
Początkujacy
hertzog1 napisał:
Napisz z czym masz problem.Albo co się dzieję. witam posiadam subaru impreza 2007 coupe potrzebuje komputer zeby odczytać błąd bo sie nie przełącza na gaz lub jak sie oan zna prosiłabym o naprawę i jakis kontakt do Pana jeśli pan moze niech pan sie do mnie odezwę na WhatsApp 0616069002 a ja do pana zadzwonię i wytlumacze w czym problem z gory dziękuję
Zgłoś wpis


Bliżej nas