Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

wakacje 2011 - Holandia

8 Postów
Mevrouw xxx
(Linda1)
Początkujacy
Siemacie
co Wy na to..
Planuje wybrac sie na jakies wakacje,najlepiej poza Europą,jednak,ze zyje sobie "w pojedynkę",szukam towarzyszy i towarzyszki podrózy,ktorzy mieliby czas,mozliwosc i ochote na urlopik,byleby nie w PolsceBrak mi odwagi zeby udac sie gdzies samotnie.Mysle o Dominikanie,Mozambiku,Malediwach i tym podobnych miejscach,gdzie nie dosc ze grzeje i plaze sa wprost niebianskie to jeszcze malo ludu tam ciągnie.Poza tym taka wycieczka np we czworke bylaby wiele tansza,ale to na marginesie.Nie rajcuje mnie jakas Hiszpania czy Turcja,za tłoczno i za pospolicie.Wakacje bylyby do zaplanowania na wrzesien,w rachube wchodza pierwsze 3 tygodnie tego miesiaca.Jezeli ktos reflektuje to pisac i proponowac cos,oczywiscie kazdy placi wtedy za siebie Mam nadzieje do szybkiego uslyszenia ekipo wakacyjna!
Pozdrawiam
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
JA TO CISNĘ NA IBIZĘ HEHE FULL DISCO PIWO WÓDECZKA I DOBRA ZABAWA
Zgłoś wpis
8 Postów
Mevrouw xxx
(Linda1)
Początkujacy
hehe udanych wakacji zatem,tak tez mozna : )
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
dziękóweczka a gdzie tu jechać wszystko ponure jest w pl lipa najlepiej grzać gdzie lepiej jest człowiekowi następny rok walę na KUBĘ do HUSAJNA
tobie też miłych wakacj życze
Zgłoś wpis


Bliżej nas