Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam znajomych - Holandia

Czytali temat:
pako1 Daria Mazurkiewicz Laik Artur Dysretny (1656 niezalogowanych)
1 Post
wiola aout
(wiolkaaout)
Początkujacy
Hej wraz ze swoim chłopakiem szukamy znajomych z ok. Ijmuiden. mamy 22-24l
Szukamy znajomych w wieku do 30 l by sie w weekendy nie nudzic zapalic grila wypic piwo ogladnąć mecz.. bez zadnych podtekstów...
Zgłoś wpis
2 Posty
piotr d
(piotrek1sppd)
Początkujacy
szukam osób ktore pomogą zaaklimatyzowac się w holandii . mieszkam w Polsce ale chciałbym z kolegą wyjecha cna dłużej do holandii własnym samochodem tylko nie wiemy gdzie sie udac co robic prosze o pomoc porady podpowiedzi gdzie szukac pracy zakwaterowania
dzieki
Zgłoś wpis
2 Posty
piotr d
(piotrek1sppd)
Początkujacy
email : sgpd@interia.pl


gg: 43750710
Zgłoś wpis
4 Posty
Początkujacy
Ja studiuje i pracuje w ok. Haarlem, a wy juz dlugo jestescie w Holandii?
Zgłoś wpis
4 Posty
Angelika Kuka
(kosmicznarybcia@wp.pl)
Początkujacy
Nazywam się Angelika mam 21 lat i mieszkam z moim chłopakiem od 1,5 roku w Heerlen.Mój chłopak jest Holendrem i niestety nie mamy zbyt wielu znajomych z którym spędzić można Sobotni lub niedzielny wieczór.Byłoby by mi niezmiernie miło gdybyśmy poznali pare.Ale najbardziej zalezy mi na kolezance bo juz poprostu brakuje mi rozmow z kims!Jesli znajdzie sie taka osoba lub para ktorej mezczyzna mowi po Holendersku bede bardzo szczesliwa.Osoby zainteresowane prosze o kontakt na e-mail milkadaan@wp.pl
Zgłoś wpis


Bliżej nas