Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam znajomych - Holandia

Czytali temat:
tony montana Karol K Dave Dejvski lukasz Kamiński Krystian Bak Piotrrr Bungabunga Piotr411 Adrian Bartyzel Karolina Płonka Kamo6 Michał Pelc Artur Dysretny (6474 niezalogowanych)
1 Post
ola xxx
(OlaiJulia)
Początkujacy
Hey Jest ktoś z Limburgii?Mieszkam w Vaals , szukam znajomych z Vaals, Heerlen , Kerkrade i okolic.Chętnie wyskoczyłabym z kimś na kawkę lub po prostu pogadala. Pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
limburgia to duzy rejon mieszkam w hasselt
Zgłoś wpis
4 Posty
Angelika Kuka
(kosmicznarybcia@wp.pl)
Początkujacy
Ja mieszkam w Heerlen P
Zgłoś wpis
3 Posty
Mariusz Kowalczyk
(MariuszOSW)
Początkujacy
ja jestem z noord holand ale nie jestem uziemiony. mam auto wiec zawsze moge podjechac lub nawet holenderskim pkp. zapraszam w moje strony na moje imprezy ktore prowadze jak Deejay
Zgłoś wpis
2 Posty
adam Krulowans
(Kipoljgg)
Początkujacy
Ja mieszkam w Berg en Terblijt blisko Maastrichtu
Zgłoś wpis
1 Post
dawid gospodarczyk
(dawidgosp)
Początkujacy
Hej mam 20 lat szukam samotnej dziewczyny mieszkam w Nordwijkerhout ja 185cm wzrostu zawsze wesoly czekam 0617036241pozdrawiam
Zgłoś wpis
1 Post
Anaise XYZ
(anaise)
Początkujacy
Popatrzylam na mapie na wasze miejscowosci i dochodze do wniosku ze mieszkam w jakims niedogodnym miejscu
(Breda)
PS jestem tutaj nowa) pozdro
Zgłoś wpis
2 Posty
Paweł Gabik
(blitz)
Początkujacy
Mieszkam w Tilburgu, z hcecia poznam jakaś miła Panią na spędzenie wolnego czasu. bez podtekstu erotycznego.
Zgłoś wpis
34 Posty

()
Bywalec
hej mariuszOSW......a gdzie to są te twoje strony????

i jakei to imprezy prowadzisz?
chętnie sie wybiore....nawet holenderskim pkp

pozdrawiam.....
Zgłoś wpis
3 Posty
Daniel Podgorski
(siwiutki223)
Początkujacy
czesc masz ochote pogadac ?0619 141 126
Zgłoś wpis


Bliżej nas