Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

staly kontrakt co on daje? - Holandia

10 Postów
Bywalec
Witam szukam pomocy,moj szef ma problemy finansowe i z tego co wiem bedzie chcial rozwiazac umowe o prace czy staly kontrakt cos mi daje i co powinnam zrobic zeby nie popelnic bledu?oczywiscie jest mi dluzny pieniadze w jaki sposob je odzyskac?dziekuje z gory z pomoc.
Zgłoś wpis
8 Postów
Mariusz Borowiak
(skinni)
Początkujacy
Jeśli masz normalny standardową umowę na stałe to nie może cie o tak po prostu zwolnić jeśli, chyba ze za każdy rok przepracowany wypłaci ci odprawę. Natomiast jeśli ma kłopoty finansowe i ogłosi upadłość to UWV zajmuje się wszystkim. Wypłaci ci zaległe nadgodziny oraz urlopowe.
Zgłoś wpis
10 Postów
Bywalec
tak mam normalna umowe i staly kontrakt od 6 lat,tylko chodzi o to ze on kombinuje w taki sposob ze nie mowi prawdy do konca sprawa sie ciagnie od kwietnia i chyba czeka na zwloke az ja z kolezanka same odejdziemy to jest dosc dlugi temat,chodzi mi tylko o to czy jakas odprawa mi sie nalezy i wiem ze nie powinnam nic podpisywac do poki nie skataktuje sie z UWV
Zgłoś wpis
8 Postów
Mariusz Borowiak
(skinni)
Początkujacy
Widzisz dlatego gra na zwloke bo nie chce ci dac kasy za zerwanie kontraktu. Uwazaj bo jesli sama odejdziesz nie bedzie ci sie nalezal nawet zasilek. Nawet jesli on cie zwolni na twoja prosbe rowniez nie dostaniesz zasilku. Znajomy dogadal kiedys ze odejdzie jesli dostanie 5tys euro po 17 latach pracy, ale to byl holender i wiedzial jak gadac.Sam mial juz dosyc pracy i ciagle chorowal.Chcieli go zmusic aby sam sie zwolnil wysylajac go do najgorszych prac, a jak wiesz jesli nie wykonasz polecenia szefa zwiazana z praca moze on miec powod do zwolnienia Ciebie.
Zgłoś wpis
10 Postów
Bywalec
dziekuje za to co napisales i o tym akurat wiem,chodzi mi bardziej o konkrety w 100%,jesli on rozwiaze ze mna umowe na zasadzie ze to z jego winy a nie ja z nim to co mi daje ten staly kontrakt?chodzi mi o to czy mi sie cos nalezy za te 6 lat przepracowane,ludzie mowia roznie a ja potrzebuje naprawde konkretow.
Zgłoś wpis


Bliżej nas