Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
7 Postów
kobeu
(kobeu)
Początkujacy
Mogę już coś na ten temat powiedzieć.
Zgłoś wpis
1 Post
Ewunnia5
(Ewunnia5)
Początkujacy
Witam. Czy mogę uzyskać więcej szczegółów na temat tych kredytów bo tez z nimi pisze. Wiec trzeba im coś wpłacać żeby otrzymać kredyt
Zgłoś wpis
1 Post
Zbigniew chybinski
(Zbigniew chybinski)
Początkujacy
A jesli chcialbym pozyczyc prywatnie na procent 700euro za 1000 na okres 2.5mies. Nie wiem moge zaoferowac dokumenty w ramach zastawu znajdzie sie ktos kto by zaufal i pozyczyl ?
Zgłoś wpis
Komentarz został usunięty ze względu na naruszenie regulaminu portalu
1 Post
wiola90
(wiola90)
Początkujacy
Cześć, czy ktoś może brał pożyczkę od osoby która reklamuje się jako prywatny inwestor edward.inwest? Bardzo zależy mi na szybkiej odpowiedzi. Może wiecie coś na ten temat??
Zgłoś wpis
1 Post
Agnieszka1987
(Agnieszka1987)
Początkujacy
Witam i jak wiecie może już coś na temat tej fimry AEW Global Finans
czy idzie dostać od nich pozyczkę i jakim kosztem?
Zgłoś wpis
1 Post
kamilmajchrzak
(kamilmajchrzak)
Początkujacy
Osobiście bym się raczej na takie coś nie decydował. Procent pewnie będzie zupełnie wzięty z kosmosu. Spróbuj może kredytu z poręczycielem lub inne instytucje pozabankowe. Sprawdź może ofertę na stronie salvusmoney.pl/ , nic raczej ciekawszego nie znajdziesz
Zgłoś wpis
1 Post
Natalia Lewińska
(NataliaLewinska)
Początkujacy
Witam
Zgłoś wpis
2 Posty
Margret Wykowski
(Margret Wykowski)
Początkujacy
Witam prywatna firma daje ci pozyczke
Z pomoca moze przyjsc pozyczka oddluzeniowa, dostepna dla osób z negatywna historia kredytowa w BIK i KRD.
Pozyczka w wysokosci od 1000 zl do 1 000 000 zl pomoze Ci osiagnac kazdy cel, który jest poza Twoim zasiegiem z powodu problemów finansowych. Zlóz wniosek i otrzymaj decyzje w 10 minut, a pieniadze jeszcze tego samego dnia.
E-mail: margret.wykowski58@gmail.com
Strona internetowa: kredyt-finansowy.com
Zapytanie kredytowe Linde: kredyt-finansowy.com/demande.php

Zgłoś wpis
2 Posty
Margret Wykowski
(Margret Wykowski)
Początkujacy
Witam prywatna firma daje ci pozyczke
Z pomoca moze przyjsc pozyczka oddluzeniowa, dostepna dla osób z negatywna historia kredytowa w BIK i KRD.
Pozyczka w wysokosci od 1000 zl do 1 000 000 zl pomoze Ci osiagnac kazdy cel, który jest poza Twoim zasiegiem z powodu problemów finansowych. Zlóz wniosek i otrzymaj decyzje w 10 minut, a pieniadze jeszcze tego samego dnia.
E-mail: margret.wykowski58@gmail.com
Strona internetowa: kredyt-finansowy.com
Zapytanie kredytowe Linde: kredyt-finansowy.com/demande.php
Zgłoś wpis


Bliżej nas