Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
1 Post
szylwia7
(szylwia7)
Początkujacy
Nie polecam. Mąż miał zarezerwowany przejazd jakieś dwa tygodnie przed wyjazdem, potwierdzałam jeszcze dzień wcześniej bo zależało nam żeby dotarł na czas. Kierowca miał jeszcze dzwonić w dniu wyjazdu żeby potwierdzić godzinę. w godzinach w których miał być już bus dzwonię i pytam czego nikt nie zadzwonił cały dzień i o kórej będzie bus- busa nie będzie bo nie mogli się dodzwonić... poprosiłam o jakiś dowód że dzwonili bo czekałam na tel. "zaraz Pani wyślę biling"i co? mimo telefonów i smsa z przypomniniem nie dostałam bilingu ani pomocy w załatwieniu jakiegoś innego transportu...pewnie pomylili nr tel i nie łaska się nawet przyznać do błędu... gdyby nie blablacar.pl mąż spóźniłby się na chrzciny córki. odradzam vikitravel mimo iż pierwszy przejazd odbył się bezproblemowo
Zgłoś wpis
1 Post
Karolina15035
(Karolina15035)
Początkujacy
Przestrzegam przed zamawianiem busa firmy NAVIGATOR BUS. Od godziny 8:00 rano prosiłam się najpierw o potwierdzenie potwierdzonej już dzień wcześniej rezerwacji. W końcu po 4 rozmowach telefonicznych zostałam zapewniona, że bus przyjedzie między 19 a 20 godziną. Była już 22:30 a w dalszym ciągu nie mogłam doprosić się o informację, o której zjawi się bus i czy w ogóle się zjawi. Telefonu oczywiście też nikt nie raczył odebrać. Nie uważam by było to normalne traktowanie klienta... Przez to całe owijanie w bawełnę straciłam cały dzień i możliwość dojechania do domu na czas, ktory był bardzo ważny. Bez problemu mogłam znaleźć inną firmę transportową gdyby nie ich OSZUSTWO- bo tak właśnie trzeba to nazwać. Nie polecam nikomu i mam nadzieję, że zanim ktoś zamówi u nich przejezd przeczyta i nie da się oszukać jak ja.
Zgłoś wpis
1 Post
Artur Michał
(ArturMichal)
Początkujacy
Ostatnio korzystałem z usług firmy busydoholandii.org mają wygodne busy, jeżdżą spod wskazanego adresu i pod wskazany adres, bez żadnych przesiadek i co ważne w każdy poniedziałek oferują przejazd bez limitu na bagaże. Polecam
Zgłoś wpis
1 Post
BusHolandia000
(BusHolandia000)
Początkujacy
Jeśli poszukujecie sprawdzonego przewoźnika do Niemiec, Holandii i Belgii to z terenów Polski południowej mogę polecić firmę busydoholandii.org . Wyjeżdżają codziennie wieczorem, co najważniejsze nie robią żadnych przesiadek i dzięki temu bez oczekiwania na kolejne busy i kolejne zbędne przystanki dojedziecie z adresu pod adres jednym busem, dla mnie jest to mega ułatwienie w podróży. Obsługują wszystkie województwa na południu polski i obsługują całą Holandię i Begię
Zgłoś wpis
1 Post
Paulina M-o
(Pauliska89)
Początkujacy
Czy można prosić o namiar na tą firmę?
Zgłoś wpis


Bliżej nas