Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Moja była partnerka nie chcę mnie wpóścić do mieszkania - Holandia

Czytali temat:
Jaroslaw Janik Paweł Gorczynski damiam małgorzata.k. ka Emil Moderator Natalia Mod Irek Grzesik Kristian duda781 scorpion69 KamilDominiczak (949 niezalogowanych)
1 Post
duda781
(duda781)
Początkujacy
Witam otóż sprawa wygląda tak że moja była partnerka chcę się mnie pozbyć z mieszkania grążąc mi że nie otworzy mi dzwi nawet jak zadzwonię na policję. W chwili obecnej chwili jestem
w szpitalu i mam związane ręce bo nawet nie mam telefonu piszę to z laptopa. Jakiś czas temu
obydwoję podpisywaliśmy umowę na wynajem mieszkania na rok umowa jest na mnie i tak samo na nią czy ma prawo mnie pozbawić dachu pod głąwą? proszę o rzetelne informacje
Zgłoś wpis
2 Posty
qwer qwer
(1234564789)
Początkujacy
Witaj,

Nie wazne kto podpisywal umowe, jesli jestes tam zameldowany to musi ciebie wpuscic.
Inaczej jest jesli byles wczesniej zgloszony jako osoba zagrazanaja zyciu albo agresywna.

Ogolnie z tego co mowisz bez problemu wejdziesz do domu, grzecznie popros o otworzenie drzwi a jesli to nie pomoze to sie nie denerwuj , zadzwon an policje i wpuszcza ciebie a ja poinformuja ze nie moze nic takiego robic .
Zgłoś wpis


Bliżej nas