Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

pomocy!!! - Holandia

Czytali temat:
(851 niezalogowanych)
2 Posty
Ilona Ciszewska
(ilonka)
Początkujacy
Witam
od ponad roku mieszkam z mezem w Hollandii mamy wlasna firme budowlana i kupiony na firme samochod,niestety plany sie zmienily i mosimy natychmiast wracac do Polskiniewiem co mam zrobic z samochodem gdzie sie zglosic zeby wyjechac nim do Pl i przerejstrowac go na pl blachy.z gory dziekuje i pozdrawiam serdecznie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
hej ! musicie sie zglosic do RDW... tam bezposrednio dostaniecie tymczasowa tablice rejestracyjna- na zjazd do PL. Chyba Kosztuje to okolo 200e na tydzien (ubezpieczenie i tablice). Przez ten czas musicie auto przerejestrowac w Polsce . Kilka misiecy temu sprzedalam moje auto polakom. Wiem,ze w RDW mogli przerejestrowac. W przypadku Rotterdamu, RDW dalo nam adres sasiedniej lokacji gdzie przerejestrowuje sie auta na eksport.
Zgłoś wpis
2 Posty
Ilona Ciszewska
(ilonka)
Początkujacy
a czy wiesz moze gdzie znajduje sie ten urzad w Rotterdamie?
Zgłoś wpis
289 Postów
Krzysztof Chojnacki
(Ród Polaków w Rotterdam)
Doświadczony forumowicz
Załatwienie wszelkich formalności jest możliwe w VWE, sam wyrejestrowałem tam auto na blachach NL i zabrałem do Polski, latem 2009 koszt był 165€ tablice dojazdowe i ubezpieczenie na 2 tyg. plus assistans, pracownica mówi dobrze po angielsku lecz mają też polskie broszury, Pozdrawiam

"Biuro VWE zostało wyznaczone przez Ministra Transportu, Robót Publicznych i Gospodarki Wodnej jako jednostka dostarczająca danych i informacji RDW (Państwowemu Urzędowi Ruchu Drogowego) oraz jako dostawca aplikacji do komunikacji internetowej RDW. " cytat z strony VWE


Servicepunt Rotterdam:
Zeelenberg en Partners
Adres: Strickledeweg 86
Postcode en plaats: 3044 EK Rotterdam
Telefoon: +31 (0)10 415 1066
Fax: +31 (0)10 415 1372
Openingstijden: 09.00-17.00 uur ma-di-wo-do-vr
Zgłoś wpis


Bliżej nas