Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
Zbigniew K. D.J. 85 Tij Moja (26879 niezalogowanych)
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
Izek78 napisał:
Hmm...nie sadze zeby ocenianie czy krytykowanie filmiku z wypadu do Paryza nalezalo do tych,ktorzy nie brali w tym udzialu.... A to co wydaje sie komus nudne ,innej osobie moze byc ekstremalnym przezyciem...kwestia upodoban i charakteru... Super,ze jednak ekipa zebrala sie i pojechala...teraz maja co wspominac I bardzo dobrze
Kurcze Izek,jak ktoś daje filmik na publiczne forum,to może się spodziewać krytyki.na końcu dodałam :co kto lubi
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Panie Kolakowski,jestem pod wrazeniem Pan sie ze mna zgadza ??

Blondyn,a co to bedzie polewane?? Wszystko,tylko nie sliwowica.....ostatnio troche tego duzo bylo Pozdrowionka!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
wiedźma napisał:
Izek78 napisał:
Hmm...nie sadze zeby ocenianie czy krytykowanie filmiku z wypadu do Paryza nalezalo do tych,ktorzy nie brali w tym udzialu.... A to co wydaje sie komus nudne ,innej osobie moze byc ekstremalnym przezyciem...kwestia upodoban i charakteru... Super,ze jednak ekipa zebrala sie i pojechala...teraz maja co wspominac I bardzo dobrze
Kurcze Izek,jak ktoś daje filmik na publiczne forum,to może się spodziewać krytyki.na końcu dodałam :co kto lubi



Wiedzma,piszac to,nie chcialam nikogo atakowac...absolutnie...wyrazilam tylko moja opinie ,ze to nie w gestii osob postronnych krytykowac cos w czym sie nie bralo udzialu...I tez napisalam ze pojecie nudy jest pojeciem wzglednym
Przepraszam,jesli ktos poczul sie urazony badz zaatakowany,bo nie o to mi chodzilo
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
zupełnie się nie uraziłam,nie odebrałam tego jako atak,ja tylko mowie co myślę nie przejmuj się Izek
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Spoko BO tu czasami jak cos sie powie to gromy sie sypia i kolki na glowie ciosaja...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Izek78 napisał:
Spoko BO tu czasami jak cos sie powie to gromy sie sypia i kolki na glowie ciosaja...

tylko nie kolki tylko nie kolki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ups.....tak mi sie wymsklo...ale wpadka
Zgłoś wpis
139 Postów
Kasia M
(Kika)
Stary wyjadacz
wiedźma napisał:
dodam jeszcze ze kiedyś byłam na takiej wycieczce(w Paryżu)z grupa ludzi.Do namiotów wracaliśmy nad ranem i raczej nie nie mieliśmy siły na zwiedzanie.Nie mieliśmy nawet siły czasami żeby wejść do tych namiotów

tez cos takiego pamietam Wiedzma tyle ze zamiast namiotow byla chata znajomych
Na szczescie zabawilismy troszku dluzej wiec i czas na zwiedzanie sie znalazl Warto bo Paryz jest piekny.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Ród Polaków w Rotterdam napisał:
Wspomnienia , aż się łza w oku kreci

gratuluje, ze sie potrafiliscie zorganizowac. macie co wspominac
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
No pewnie BLONDYNKA a tak ogolnie to masz fajny nick
Zgłoś wpis


Bliżej nas