Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
lu ki Belluczi duszek40 Pawlo+1985 Dziedzinski lucas08 Zwariowani9393 Najda Milena78 (5132 niezalogowanych)

()
Początkujacy
this video has been removed due to infringement
to wyswietla jak chce otworzyc dowolny film
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no tak u mnie tez nie dziala ,wczesniej bylo wszystko oki ale teraz nic nie moge otworzyc
Zgłoś wpis
12 Posty
Robert Seven
(Seven)
Bywalec
sposób którym kasuje limity ma swoje wady

Filmy nie są odtwarzane w Internet Exploer
Polecam Opere lub Firefoxa3

Troche to nie miejsce na tego typu rozmowe o błędach jak będą jakieś problemy, lub bedziesz chciał jakiś film pisz na forum do tego http://www.Forum.seventv.pl
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
no i cacy teraz dziala w firefox 3
fajnie dzieki
Mariusz
Zgłoś wpis
93 Posty
xxx xxx
(xxxz)
Gaduła
Fajna inicjatywa, ale na tym poziomie zaawansowania strony ta zabawa nie uda się na większą skalę Dziękujemy mimo wszystko kiedy radio rusza dokładnie i co tam planujecie grać?

@seven
A tak między nami, to ten nick skype...chyba nie ten podałeś
Zgłoś wpis
12 Posty
Robert Seven
(Seven)
Bywalec
szkoda strona się rozwinie, szczerze mówiąc istnieje od 10 dni ^^

Radio... jest na dzień dzisiejszy bardziej w planach trwa zbiórka pieniędzy pomiedzy administacją i szukanie sponsora, czym więcej uda nam się z organizować tym więcej wymyślimy ... cała ta zabawa będzie kosztowała nas ok 600zł/m-c ( na chwilę obecną )

Radio będzie miało z 2 lub 3 kanały po 50 slotów narazie.
Planuje takie:
-Techno
-coś z discopolo (może zobaczymy czy znajdzie się na to słuchaczy ) lub polska
- i taka normalna muzyka



A nick skype jak najbardziej prawidłowy ogier.z.fantazja
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
weszlem na Twoja stronke i co widze nic innego jak www.zalukaj.pl to tez Twoja strona bo filmy te same i to doslownie
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
CONNECTION PROBLEM
To komunikat w momencie kiedy "odpalam" film.

Da sie cos z tym zrobic, czy raczej dzialac nie bedzie?
Zgłoś wpis
12 Posty
Robert Seven
(Seven)
Bywalec
watpie ze to samo? inny skrypt a filmy wszedzie sa te same... zanim powiesz ze cos jest takie samo zastanow sie co piszesz. nika co do twojego problemu napisz mi na gg 2739510 . bd ok 17

ps. Jeśli macie jakieś błędy, proszę Was nie piszcie o nich tutaj ( nie ten temat, nie ten dział i wogule )
Problemy można zgłaszać na fotum Seven TV
Pod adresem, http://forum.seventv.pl
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Stronka www.seventv.pl jest jak zauważyłem stronką pośredniczącą tak samo jak www.CINEMAK.pl Obydwie stronki pośredniczą w otwarzaniu filmów z www.MEGAVIDEO.com
Na obydwu stronka pośredniczących nie pomaga tak zwane przeładowanie odtwarzacza ani opcja downloadu.Jeżeli chcecie oglądać te same filmy bez jakiś dzikich ograniczeń typu co 54min 70 minut to po prostu zapłaćcie stronie głównej.Z tego co wyczytałem 1 miesiąc 9.99 euro.
Opinia zdobyta na własnej skórze.
Zgłoś wpis


Bliżej nas