Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Anegdota - Holandia

Czytali temat:
kris Paczenko @--}--`--,--- Pajac Belluczi Luka31p1 41art N Fanatyk91 Davidek9769 Sz PietrekV Marek8282 Lampski nikolaa1 Aga821122 (6365 niezalogowanych)
1 Post
nikolaa1
(nikolaa1)
Początkujacy
Wódka: Świetnie tańczysz, stary!

Koniak: Uderz tego dupka!

Piwo bezalkoholowe: Facet z koniakiem cię uderzy. Zrobi to, co należy.___________________
gry-hazardowe-x.pl/jednoreki-bandyta/
___
Chłopak do dziewczyny:
- Kiedy miałeś najlepszy seks w swoim życiu?
- Pamiętasz dzień, w którym się poznaliśmy?
- Mm-hmm.
- Tydzień wcześniej.
Zgłoś wpis
1 Post
ander01tom
(ander01tom)
Początkujacy
Generalnie od dzieciństwa kocham matematykę, jakoś uwielbiałam rozwiązywać łamigłówki, w późniejszym wieku uwielbiałam studiować statystyki i podążać za magią liczb. Teraz wolę też hobby, które też są po części związane ze statystykami, a tu są zakłady sportowe – bk-vulkan.xyz/pl/bonuses
Zgłoś wpis
4 Posty
PietrekV
(PietrekV)
Początkujacy
A ja lubiłem biologię a teraz grzebać w śmietnikach lubię
Zgłoś wpis
1 Post
SamFlopp
(SamFlopp)
Początkujacy
Bukmacher Chestanya pozwoli Ci zdobyć więcej pieniędzy i cieszyć się grą. Sport jest częścią życia każdego z nas, a celem naszego zespołu polsport.tv/ jest zapewnienie Ci zaufanego i niezawodnego biura gier. Zakłady jest bardzo ważne u właściwego bukmachera, aby nie marnować pieniędzy. Ranking polskich bukmacherów to wygodne narzędzie dla każdego. Zakłady to nie tylko sposób na relaks, ale także sposób na pieniądze. Graj dobrze i nie ryzykuj marnowania czasu na oszustów.
Zgłoś wpis


Bliżej nas