Pracownik serwisu wymiany opon / wulkanizator (Hol

Brabancja Północna  |   06-03-2020 12:36   |  Numer ogłoszenia: 137023
  • Stanowisko:Pracownik serwisu wymiany opon / wulkanizator (Holandia)
  • Branża:Inne
Agencja Pośrednictwa Pracy NEXT s.c. poszukuje dla jednego z klientów w Holandii  zmotywowanych kandydatów do pracy jako:

Pracownik serwisu wymiany opon / wulkanizator (Holandia)

  • Miejsce pracy:
    Eindhoven
  • Opis stanowiska:
    Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmowała się sezonową wymianą opon (przed zimą oraz po sezonie zimowym). Wymagane doświadczenie w ww. pracach, umiejętność zmiany ogumienia, wyważania kół, itp
  • Wymagania:
    Obsługa maszyn zmieniających opony
    Umiejętność obsługi maszyn do wyważania kół
    Wizualna ocena stanu hamulców oraz prawidłowości montażu kół
    Dokładność w wykonywaniu obowiązków
    Bardzo dobra organizacja pracy
    komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
    niezależność oraz umiejętność systematycznej pracy
    prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    w pełni legalne zatrudnienia zgodnie z przepisami obowiązującymi w Holandii
    atrakcyjne wynagrodzenie 410 EUR NETTO tygodniowo przy 40h pracy wypłacanego na rachunek bankowy co tydzień
    dodatek wakacyjny (zgodnie z przepisami obowiązującymi w Holandii – 8%)
    premię roczną (w wysokości 10 % rocznych zarobków brutto)
    zorganizowanie wszelkich formalności związanych z zatrudnieniem w Holandii
    opiekę polskojęzycznych koordynatorów
    bezpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie !!!
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV w języku angielskim na adres:

    info@nextagency.eu

    Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli (tylko aplikacje z poprawną klauzulą będą rozpatrywane):

    Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez NEXT s.c. do potrzeb realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom w kraju i za granicą do celów związanych z procesami rekrutacji. Rozumiem, że mogę żądać dostępu do moich danych osobowych, żądać ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także przenoszenia danych.
    KRAZ nr 18051