Order picker w mrozni-16.98 euro brutto-bez jezyka

Holandia Północna  |   11-04-2024 10:38   |  Numer ogłoszenia: 166591
  • Stanowisko:Order picker
  • Branża:Transport i Logistyka
Praca na magazynie Vomar na dziale mrozni
  • Opis stanowiska:
    Order picker dla sieci sklepów spożywczych- 15.04 euro brutto MROŹNIA

    Praca na magazynie spożywczym firmy Vomar.Vomar jest odnoszącą sukcesy organizacją supermarketów z 66 oddziałami w Noord-Holland, de Bollenstreek, Utrecht i Almere. Vomar zatrudnia obecnie ponad 6 250 osób, rozsianych po oddziałach, siedzibie głównej, centrum dystrybucyjnym i własnych zakładach produkcyjnych.Praca na dziale DIEPVRIES (mroźnia).

    Opis stanowiska:

    - realizacja zamówień- zbieranie za pomocą systemu voice pick- nie musisz komunikować się po angielsku,

    - kompletowanie towaru,

    - załadunek na paletę,

    - jazda wózkami EPT,
    - praca na dziale DIEPVRIES ( temperatura -25 stopni)

    Wymagania:

    - chęć do podjęcia pracy na dłuższy okres- minimum 3 miesiące,

    - mile widziane prawo jazdy kategorii B- ale nie jest wymagane!

    Nasza oferta:

    - do stawki podstawowej 13.64 jest dodatek ADV w wysokości 8,51 % oraz dodatek za pracę w chłodnych temperaturach w wysokości 8% + 8% dodatku wakacyjnego co daje stawkę 16.98 euro brutto,

    - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii),

    - opiekę polskiego koordynatora,

    - ubezpieczenie

    - wypłaty tygodniowe,

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

    - dodatki zmianowe, wakacyjne!

    Zainteresowany? Wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386

    Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma

    KRAZ 273

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 2498