Praca w szklarni przy storczykach

Holandia Północna  |   18-04-2024 11:04   |  Numer ogłoszenia: 166725
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Ogrodnictwo
Praca w szklarni ze storczykami
  • Opis stanowiska:
    Praca przy storczykach na długi okres czasu

    Agencja pracy Flexcraft poszukuje pracowników do szklarni !!

    Zakres obowiązków :

    Produkcja – praca siedząca tylko dla Pań. Kobiety pracują w klimatyzowanych pomieszczeniach, siedząc przy biurkach. Nie mylić z typową szklarnią! Tam mają wstęp tylko specjaliści. Każda Pani ma swoją kasetkę na biurku (tray) i w odpowiednim tempie wkłada po dwie sadzonki kwiatów w drobne dziurki. Norma jest wymagana po dwóch tygodniach i wynosi 8 (jest automatycznie liczona przez komputer). Ze względu na siedzący charakter pracy co dwie godziny jest przerwa na ćwiczenia rozciągające.

    Kolejnym stanowiskiem jest miejsce, gdzie Panie segregują roślinki ze względu na wielkość. Również tutaj siedząca praca (Pani mają 4 krzesła i zmieniają się regularnie).

    Sortowanie młodych roślin za pomocą miarki na jakość i rozmiar. Wygląda to prawie identycznie jak w wyżej opisanym stanowisku, czyli również praca przy biurku i każdy ma swój tray. Norma wymagana po 2 tygodniach i wynosi 500. Również klimatyzowana hala.

    Oferujemy :

    - pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności

    - opiekę polskiego koordynatora

    - wypłaty tygodniowe

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych (z wifi)

    - dodatki zmianowe, wakacyjne, za nadgodziny

    Wymagania :

    - komunikatywna znajomość języka angielskiego

    - mile widziane prawo jazdy

    - chęć współpracy na minimum 3 miesiące

    Nie jesteśmy pośrednikiem ! To bezpośrednio z nami podpiszesz umowy !!

    Aplikuj już dziś ! Wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub 48 573-104-386 !

    Oferta pracy tymczasowej

    KRAZ 273

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 1803