Rozładunek opon-15.67 euro brutto-3 zmiany-od juz

Holandia Południowa  |   21-03-2024 10:38   |  Numer ogłoszenia: 168658
Rozładunek opon-15.67  euro brutto-3 zmiany-od juz
  • Stanowisko:Pracownik magazynu
  • Branża:Inne
Praca przy rozładunku opon ! Bez języka !
Agencja pracy Flexcraft poszukuje pracowników od już na rozładunek ciężarówek z oponami !
Zakres obowiązków :
- załadunek , rozładunek opon z auto dostawczych
Praca odbywa się na dwóch działach:
Dział KB
Rozładunek i załadunek kontenerów z oponami. Może to być praca na zewnątrz lub w magazynie
 Dział DC
Rozładunek opon przy linii montażowej, umieszczanie opon w ustalonym miejscu zgodnie z procedurami.
- praca na 3 zmiany!
Stawka : 12.23 euro/h brutto + 8 %  wakacyjne + 5,24 % ADV + 15 % stały dodatek zmianowy = 15.67 euro/h brutto
Oferujemy :
- pomoc w zorganizowaniu transportu z Polski do Holandii i z Holandii do biura
- opiekę polskiego koordynatora
- ubezpieczenie
- wypłaty tygodniowey
- dodatki wakacyjne, zmianowe
- pewną liczbe godzin !
- zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

Wymagania :
- mile widziane prawo jazdy kat.B
- podstawy angielskiego

 Aplikuj już dziś ! Aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386 Nie znasz języka ? Nie ma problemu ! Jezyk angielski nie wymagany!
 Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273
  • Miejsce pracy:
    Hellevoetsluis

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 1507