Order picker 15.89 euro-hala ciepla-bez jezyka!

Holandia Północna  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 169491
Order picker 15.89  euro-hala ciepla-bez jezyka!
  • Stanowisko:Order picker
  • Branża:Transport i Logistyka
Agencja pracy Flexcraft poszukuje osób do pracy na magazynie Vomaru
Zakres obowiązków :
Zbierane zamówień w systemie voice pick holenderskim. Pikowany asortyment to głównie artykuły spożywcze ( mąki, kasze, makarony, ryże, napoje, nabiał, owoce i warzywa,)Praca na 2 zmiany  6 i 14
Wymagania :
podstawowa znajomość języka angielskiego
mile widziane prawo jazdy kat B
dyspozycyjność na minimum 3 miesiące
Oferujemy :
 pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności i transportu
zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
wypłaty tygodniowe stawka 13.64 euro brutto + 8% dodatku wakacyjnego do każdej godziny + 8,51 dodatku ADV=15.89 euro brutto
dodatki za pracę w weekendy, za nadgodziny
  transport z  miejsca zakwaterowania do pracy
ubezpieczenie
opiekę polskiego koordynatora
kontrakt holenderski
 Zapraszamy do współpracy ! Aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub  wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracyKRAZ 273
  • Miejsce pracy:
    Alkmaar

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 2290