Order picker na wózku EPT na magazynie z owocami

Holandia Północna  |   18 godzin temu   |  Numer ogłoszenia: 179699
  • Stanowisko:Order picker
  • Branża:Inne
Lokalizacja zakładu: WADDINXVEEN
Zakres obowiązków:
pakowanie, sortowanie, segregacja,
kontrola jakości owoców i warzyw,
przygotowywanie zamówień zgodnie z wytycznymi,
pakowanie i stickerowanie produktu.
Wymagania:
certyfikat na  elektryczny wózek paletowy (EPT),
doświadczenie w obsłudze elektrycznego wózka paletowego,
język angielski na poziomie komunikatywnym,
zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Zapewniamy:
atrakcyjne wynagrodzenie -11,98 euro/h brutto,
wypłaty w systemie tygodniowym
pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
możliwość długotrwałej współpracy
zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych- dobre warunki mieszkaniowe - zgodne z normą SNF
organizację dojazdu do Holandii - wyjazd spod domu do biura w Holandii
ubezpieczenie
wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.).
Wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwon 48 573104386
Jeśli nie zainteresowała Cię ta oferta, Również aplikuj! – dobierzemy pracę specjalnie dla Ciebie. Dysponujemy różnymi ofertami – nie zawiedziemy !
Flexcraft sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.
  • Miejsce pracy:
    Waddinxveen

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
57X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 719