04 stycznia 2018 13:00

Udostępnij
na Facebooku
1

Zawodnika Feyenoordu zawieszono za jedzenie podczas treningu. fotolia.com/ fot. Rzoog/ royalty free

W Holandii miała miejsce niecodzienna sytuacja. Klub piłkarski Feyenoord zawiesił jednego ze swoich graczy, Michiela Kramera, za… jedzenia krokieta oraz bułki z jasnego pieczywa!
Incydent miał miejsce w trakcie przerwy pucharowego meczu z Heraclesem Almelo, podczas której zawodnika na szybkim posiłku przyłapały kamery telewizyjne. Kramer nie pojawił się z drużyną na meczu z Rodą Kerkrade, ponadto musi zapłacić grzywnę.

„Michiel zachował się nieprofesjonalnie i w sposób nie do zaakceptowania. Tego typu postawy nie odwzorowują profesjonalnego podejścia Feyenoordu do sportu ani nie stanowią przykładu dla innych” powiedział Martin van Geel, dyrektor techniczny drużyny.
testek
29-letni piłkarz całe pucharowe spotkanie spędził na ławce rezerwowych, a jego drużyna poradziła sobie z przeciwnikiem wygrywając 3-1.

W tym sezonie Kramer ciągle walczy o miejsce w wyjściowej jedenastce, do tej pory rozegrał 3 spotkania od pierwszej minuty, w których strzelił dwie bramki.