Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Urodziny w miejscu pracy - Holandia

372 Posty

()
Doświadczony forumowicz
W tym temacie znajdują się komentarze do artykułu Urodziny w miejscu pracy
Durny artykuł...ogólnie wiadomo ze w czasie urodzin przynosi sie to i owo w miejsce pracy,i nie tylko w Holandii....taki zwyczaj
Pani redaktor powinna "to i owo" doczytać chyba,albo żeby być wiarygodnym sama przeprowadzić "wywiad" przed napisaniem reportażu zdażeń
Podpieranie się w/w źródłem to....no...wiadomo
Zgłoś wpis
34 Posty

()
Bywalec
hahahah a to dobre...
wiadomoe jest ze urodzinki fajnie jest swietować nawet i w miejscu pracy....
a teraz przykład z życia
w moim miejscu pracy miałam okazje swietować urodziny koleżanki
szefa holendra
i swoje
i teraz tak; kolezanka przyniosła 2 pyszne torty......mniam mniam...
ja z racji tego ze byłam tam najkrócej i nie wiedziałam tak do konca jakie panują na firmie zasady...miałam w dzien swoich urodzin 3 kg cukierków tzw..michałki.....swoją drogą holendzry byli zachwyceni tymi cukierkami

a nasz szef przyniósł takie zwykłe biszkopty i na to psikał bitą śmietanę z puszki

i to by było tyle na temat.....
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Co do urodzin, pracuję w pewnej firmie w której pracują i Polacy i Holendrzy i ciasto czy jakiekolwiek słodycze urodzinowe przynoszą tylko Holendrzy a częstują się oczywiście wszyscy, Polacy nie kwapią się do tego żeby na swoje urodziny przynieść coś słodkiego a słyszałam że Polacy słyną z tego postaw się a zastaw się ale to tylko chyba w PL a nie w NL. Przyznam że to trochę źle świadczy o nas ale nie można nikogo do niczego zmusić.
Zgłoś wpis


Bliżej nas