Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Czy ktoś może polecić jakieś miejsca, w których jest dużo atrakcji? - Holandia

Czytali temat:
mamir5 (301 niezalogowanych)
2 Posty
mamir5
(mamir5)
Początkujacy
Cześć,
Dlatego spędzamy zwykle jeden lub dwa miesiące w jednym miejscu, więc szukam miejsc, w których jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, jeśli chodzi o przyrodę, wędrówki i po prostu zwiedzanie. Coś na wzór Kornwalii, Devonu, Szwajcarii pomiędzy jeziorami i górami, francuskiego regionu Basków itp. Patrzyłem w rejon Nicei, ale wydaje mi się, że jest trochę zamknięty przez morze i góry [nie jestem pewien, ile jest tam do zrobienia w górach, ale zgaduję, że jest tam całkiem sporo dużo chodzenia, więc to dobrze]. Polecenia zarówno po słonecznej, jak i mniej słonecznej stronie Europy mile widziane. Myślę też o wyjeździe do Australii i Nowej Zelandii w przyszłym roku, więc strzelaj! budżet nie ma znaczenia. w zasadzie możemy znaleźć przyzwoite miejsce gdziekolwiek wcześniej. Dzięki!
Zgłoś wpis
2 Posty
mamir5
(mamir5)
Początkujacy
mamir5 napisał:
Cześć,
Dlatego spędzamy zwykle jeden lub dwa miesiące w jednym miejscu, więc szukam miejsc, w których jest mnóstwo rzeczy do zrobienia, jeśli chodzi o przyrodę, wędrówki i po prostu zwiedzanie. Coś na wzór Kornwalii, Devonu, Szwajcarii pomiędzy jeziorami i górami, francuskiego regionu Basków itp. Patrzyłem w rejon Nicei, ale wydaje mi się, że jest trochę zamknięty przez morze i góry [nie jestem pewien, ile jest tam do zrobienia w górach, ale zgaduję, że jest tam całkiem sporo dużo chodzenia, więc to dobrze]. Polecenia zarówno po słonecznej, jak i mniej słonecznej stronie Europy mile widziane. Myślę też o wyjeździe do Australii i Nowej 10.0.0.0.1 Zelandii w przyszłym roku, więc strzelaj! budżet nie ma znaczenia. w zasadzie możemy znaleźć przyzwoite miejsce gdziekolwiek wcześniej. Dzięki!


I got this,...
Zgłoś wpis


Bliżej nas