Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Korepetycje - Holandia

Czytali temat:
rafal12345 Nartooooowicz (311 niezalogowanych)
2 Posty
rafal12345
(rafal12345)
Początkujacy
Hej wszystkim, szukam korepetytora z języka polskiego dla mojego syna, juz dawno mieszkamy w Hiderlandch i widzę , że syn zapomina język polski, a chciałbym , żeby umiał dwa języki. Mieszkamy w Amsterdamie , mogą być stacjonarne i online zajęcia, lub może znacie jakies inne ciekawe sposoby, w domu oczywiście rozmawiamy w języku polskim, ale tego jest mało.
Zgłoś wpis
2 Posty
alicja000
(alicja000)
Początkujacy
rafal12345 napisał:
Hej wszystkim, szukam korepetytora z języka polskiego dla mojego syna, juz dawno mieszkamy w Hiderlandch i widzę , że syn zapomina język polski, a chciałbym , żeby umiał dwa języki. Mieszkamy w Amsterdamie , mogą być stacjonarne i online zajęcia, lub może znacie jakies inne ciekawe sposoby, w domu oczywiście rozmawiamy w języku polskim, ale tego jest mało.

Hej, spróbuj poszukać w Internecie jakąś fajną stronę z korepetycjami, polecam też oglądać filmy lub bajki w zależności od wieku syna w języku polskim)
Zgłoś wpis
2 Posty
annaskoczylas12
(annaskoczylas12)
Początkujacy
rafal12345 napisał:
Hej wszystkim, szukam korepetytora z języka polskiego dla mojego syna, juz dawno mieszkamy w Hiderlandch i widzę , że syn zapomina język polski, a chciałbym , żeby umiał dwa języki. Mieszkamy w Amsterdamie , mogą być stacjonarne i online zajęcia, lub może znacie jakies inne ciekawe sposoby, w domu oczywiście rozmawiamy w języku polskim, ale tego jest mało.
Polecam Ci stronę Buki.org.pl, ja dla sibie szybko załatwiłam korepetytora, bo też potrzebowałam)
Zgłoś wpis


Bliżej nas