Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Czytali temat:
@--}--`--,--- Pajac Arczi Asterix Wacław Magoń Julia2344 Jana155 Rafał Sopart Wiki5 Barbara Kedzierska (31689 niezalogowanych)
475 Postów
Patboy !!!
(Patboy)
Latający Holender
Znalazlem cos fajnego hahahahah
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A propos języka polskiego:

Zgłoś wpis
6 Postów
Maciek Bukowski
(Bukol)
Początkujacy
Nie znalazlem odpowiedniego tematu, a jakos mi nie wypada tak wpadac na "impreze" bez czesc czy tez dzien dobry. Zatem witam sie z Wami serdecznie.

Mam na imie Maciek, w zeszlym roku stuknela mi 40-tka. Zonaty (drugi raz ) i gromadka dzieci. W Polsce mieszkam w Wolominie, w Holandii w Hilversum. Przyjechalem tu bo dostalem dobra propozycje: w moim zawodzie, w firmie z pierwszej ligii swiatowej, za dobre pieniadze. Jestem tu od Grudnia 2010. Rodzina w Polsce i tak pozostanie. Prace mam dosc wolna i moge sporo pracowac z domu w ojczyznie.

Zainteresowania? Motocykle Harley-Davidson to moje hobby. Rocznie przejezdzam okolo 25.000km. Do tego zabytkowe Mercedesy, ktore wraz z kumplem w Polsce przywracamy do zycia. Kilka rocznie.

Wszystkim zycze udanej Holandii. Holendrom, aby nie musieli na nas wieszac psow, a nam abysmy nie dawali im powodow.
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
No i miło.
Witaj Maciek!

Przyznam, że ostatnio nieczęsto się zdarza, by ktoś ot, tak sobie, przestrzegał zasad savoir vivre. A już prawie w ogóle nie zdarza się to na necie...
Kapelusze z głów, panie i panowie!

Kurna, kto jeszcze nosi kapelusze?... Poza kowbojami, rzecz jasna!
Zgłoś wpis
107 Postów
Easy Rider
(Hells Angel)
Stary wyjadacz
Bukol napisał:
Nie znalazlem odpowiedniego tematu, a jakos mi nie wypada tak wpadac na "impreze" bez czesc czy tez dzien dobry. Zatem witam sie z Wami serdecznie.

Mam na imie Maciek, w zeszlym roku stuknela mi 40-tka. Zonaty (drugi raz ) i gromadka dzieci. W Polsce mieszkam w Wolominie, w Holandii w Hilversum. Przyjechalem tu bo dostalem dobra propozycje: w moim zawodzie, w firmie z pierwszej ligii swiatowej, za dobre pieniadze. Jestem tu od Grudnia 2010. Rodzina w Polsce i tak pozostanie. Prace mam dosc wolna i moge sporo pracowac z domu w ojczyznie.

Zainteresowania? Motocykle Harley-Davidson to moje hobby. Rocznie przejezdzam okolo 25.000km. Do tego zabytkowe Mercedesy, ktore wraz z kumplem w Polsce przywracamy do zycia. Kilka rocznie.

Wszystkim zycze udanej Holandii. Holendrom, aby nie musieli na nas wieszac psow, a nam abysmy nie dawali im powodow.



No i cos narobil Bukol ???
teraz wiekszosc forum ma kompleksy i sie nie odzywa
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Ee, kompleksów tak łatwo nikt się nie nabawia!

Ten dzieciak na pewno ich nie będzie miał!

Zgłoś wpis
6 Postów
Maciek Bukowski
(Bukol)
Początkujacy
E tam kompleksy... Bez przesady Za to stary juz jestem, siwy, gruby
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Jaja, teraz mamy zaprzeczyć?...

Jeszcze o języku:
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
... i stary, wyświechtany temat ojca od radyja:
Zgłoś wpis
214 Posty
Rafał G
(ragusek)
Doświadczony forumowicz
Dobre to z Tadkiem!

Polski język - piękny język...

Zgłoś wpis


Bliżej nas