Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Illuminati - Nowy Porządek Świata hmm.. ? - Holandia

37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
ILUMINACI - MASONERIA - ROK 2013[/b]

"Chcę Cię prosić w tym miejscu jedynie o to, by Twoje spojrzenie na świat stało się bardziej krytyczne. Proszę, byś pod wpływem treści tutaj zawartych przeanalizował i wyciągnął wnioski dla samego siebie - byś miał otwarty umysł. Jeśli to możliwe a wierze, że tak, popatrz na to co tu napisałam jak na informacje, które mogą dać odpowiedź na nurtujące Cię pytania lub chociaż część z nich. Zapomnij wszystko "co zostało oficjalnie powiedziane", wiadomości "wyuczone w szkole", co "usłyszałeś w radio", co "zobaczyłeś w telewizji", co "powiedzieli politycy" itp. - tylko na chwilę. Zacznij myśleć dla siebie tylko przez chwilę.

Jesteśmy stale karmieni opiniami, na co dzień atakowani informacjami i propagandą, fałszywymi wiadomościami i kłamstwami. Życie pędzi jak szalone, w ciągłym strachu np. przed utratą pracy, kryzysem, przed utratą oszczędności z lokaty, zapewnieniem bytu rodzinie. Nasze życie jest stale zagrożone, przynajmniej tak nam się wydaje. Co powoduje tyle strachu i niepewności w naszym życiu?

Poczucie strachu i terroru jest rozpowszechnianie za pośrednictwem mediów, będących w posiadaniu Iluminatów. Celem chaosu wywoływanego przez Elity Władzy jest od wieków - stworzenie New World Order (Nowego Porządku Świata), czyli ni mniej ni więcej ostateczne i całkowite przejęcie władzy nad światem, ludźmi oraz bogactwami naturalnymi Ziemi. Ponieważ rządzenie i sterowanie ludźmi oraz pieniądze są dla Iluminatów prawdziwą religią, dla której osiągnięcia wykorzystują wszelkie dostępne im narzędzia.

Jest to bardzo stary plan, ci sami potomkowie więzów krwi, Iluminaci, działają od tysiącleci. Nie próbuję przekonać Ciebie, że znam całą prawdę albo wszystkie plany Iluminatów, ale jestem przekonana, że program kontroli całego świata i stworzenie Jednego Światowego Rządu, jest bardzo starym celem dla tych ludzi, który obecnie realizuje się na naszych oczach. Widzą nas jako obywateli gorszej klasy do tego stopnia, że nie obchodzi ich czy żyjemy, czy mamy umrzeć - najważniejsza dla nich jest esencja władzy nad życiem naszym i światem materialnym. W przyszłości chcą stworzyć globalne społeczeństwo, w którym będziemy nie więcej niż niewolnikami finansowymi, których mogą traktować jak chcą i zabić kiedykolwiek zechcą.

Iluminaci (The Illuminati) to bardzo tajemniczą grupą okultystycznych praktyków, którzy istnieją od tysięcy lat pod różnymi nazwami tajnych organizacji, a korzystają z żydowskiej kabały i starodawnej wiedzy, jako sposobu do podporządkowania sobie reszty społeczeństwa. Nie są to młodzi klubowicze lub grupa bogatych starców, która próbuje uzyskać ekscytację w życiu, to coś znacznie większego i bardzo groźnego. Jest to wyjątkowo dobrze zorganizowana organizacja składająca się z ludzi bardzo wpływowych. Ci ludzie są Super zamożni i stoją ponad prawem od wieków. Wielu z nich nawet nie pojawić się na liście najbogatszych ludzi na świecie - są ukrytymi szarymi eminencjami pociągającymi za sznurki władzy. Łączy ich jedno: władza, pieniądze i kontrola.

Obecnie mamy do czynienie z procesem mającym na celu zmniejszenie populacji świata. Dlaczego? W celu ratowania samej Ziemi i jej bogactw oraz łatwiejszego utrzymania. Bądź świadomy tego, co dzieje się wokół Ciebie, pytaj o przyczyny tego zamieszania. Obecnie nasze myśli są kontrolowane, jesteśmy oszukiwani i staliśmy się niewolnikami dla tych super - bogatych rodzin poprzez kredyty, większość z nas nawet tego nie zauważa, a gdy już coś usłyszy nazywa to teorią spiskową, ale w przyszłości będąc w ich rękach - nasz los będzie gorzki.

Ta witryna internetowa posiada określony cel. Przede wszystkim będę próbowała przedstawić prawdę o świecie polityki i gospodarki, które nigdy nie będą publikowane w czytanej przez Ciebie gazecie, oglądane w telewizji czy słyszane w radio. Wierzę, że zdobędziesz wystarczająco dużo informacji z tej witryny w celu uzyskania pełnego obrazu tego, co się dzieje i kto pociąga za struny władzy. Postaram się, pokazać to, co jest ostatecznym celem dla Iluminatów, pokazać metody walki z tym złem w bardzo skuteczny sposób, bez użycia przemocy i jakiejkolwiek broni. Tak, jest to możliwe i faktycznie jest to jedyny sposób walki o Nasz byt! Mówię przede wszystkim o wiedzy i mówieniu głośno o tym, co się dzieje wokół Nas. Jeśli spojrzysz na to z otwartym umysłem sądzę, że po pewnym czasie nie będziesz mieć wątpliwości, że tajny rząd rzeczywiście stara się stworzyć wrogi nam Nowy Porządek świata (New World Order), w którym nie będzie panować miłość i dobrobyt, ale wyzysk i niewolnictwo finansowe."

w dzisiejszym świecie:
www.paranormalne.pl/tutorials/article/39...ga-lalka-illuminati/

co myślicie?
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Cytaty, cytaty, cytaty.
Nowy Porzadek Swiata mozesz ustanowic sama, w swojej glowie, bez podpierania sie teoriami spiskowymi, boza laska, stereotypami, Pudelkiem.pl, SuperExpresem czy torunska rozglosnia.
Ustal swoje priorytety, kodeks norm i wartosci, wierzac sobie i w siebie.
To Twoj swiat i Twoj porzadek.
Proste ?
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
Najwyraźniej nie zrozumiałeś. ... nie napisałam, że ja w to wierze czy nie... tylko czy Wam się wydaję, że to wszystko może nieść za sobą poważne skutki, .. wierzący są mniej poddatni logiczne i Ci którzy zdają sobie sprawę z zagrożenia. Ale co Oni tak naprawdę mają na celu i czy im się to uda osiągnąć? Hm.. ja nie oglądam tv od 5lat. .. ale z tego co słyszę coraz gorzej się dzieje :/
Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
A Elvis żyje.
Zgłoś wpis
19 Postów
Mokum Mokum
(mokum)
Bywalec
vanwait napisał:
ILUMINACI - MASONERIA - ROK 2013[/b]

bla bla bla bla bla
co myślicie?


Myslimy ze to co u innych jest nazywane mozgiem u ciebie nie wystepuje, a zamiennik ma kolor brazowy
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
Dobry temat podrzuciłaś Ciotka z homeopatią!
Chciałbym i tych obrońców spotkać na tym forum.
Może ktoś wypowie się szerzej na temat zbawiennych skutków stosowania tej prastarej nauki...

vanwait@


szybki egotrip na koniec
żeby nie było

tera to fszystko musze przeczytać...

Hipokrytyk łatwo nie ma, musi się brzytwą Orwella golić...
Zgłoś wpis
13 Posty
Monika Borowiecka
(Mushroom321)
Bywalec
Czytam, oglądam, szukam, sprawdzam i okazuje się, że jest mnóstwo materiałów, które niosą jeszcze więcej argumentów na ich istnienie i tymbardziej ingerencję w nasze życie. Możecie podać jakieś dowody na to, że to bzdury? Bo układając wszystkie fakty w logiczną całość to się niestety do takiego wniosku nie dochodzi... Albo inaczej: jak długo i dogłębnie badacie tę sprawę, że jesteście pewni, że to wyssane z palca pierdoły?
Zgłoś wpis
19 Postów
Mokum Mokum
(mokum)
Bywalec
Mushroom321 napisał:
Czytam, oglądam, szukam, sprawdzam i okazuje się, że jest mnóstwo materiałów, które niosą jeszcze więcej argumentów na ich istnienie i tymbardziej ingerencję w nasze życie. Możecie podać jakieś dowody na to, że to bzdury? Bo układając wszystkie fakty w logiczną całość to się niestety do takiego wniosku nie dochodzi... Albo inaczej: jak długo i dogłębnie badacie tę sprawę, że jesteście pewni, że to wyssane z palca pierdoły?

Nie dosc ze z gownem w mozgu to jeszcze rozdwojenie jazni sie przypaletalo
Zgłoś wpis
37 Postów
Caroline Van Wait
(vanwait)
Bywalec
Mokum odsłono trzydziesta naszych przyjaciółek z forum która założyła konto specjalnie po to żeby wypowiedzieć się w wątki iluminati. .. miło mi niezmiernie - powitać naprawdę się ludzią musi nudzić i jeszcze mi zasugeruj, że mam się przejmować twoja prostotą i gówniarstwem. . Patologia :/ na mnie to nie robi najmniejszego wrażenia więc pisz sobie do woli ile chcesz.. ja na to leje. Skoro cie nie interesuje ten temat to załóż swój o robieniu paznokci. .. ja nie będę Ci sie wpierdzielać z całym szacunkiem, ale możesz podać Adres do podesle ci w wolnym czasie lupe i pensete bo skoro sugerujesz, że masz mózg to z pewnością trudno Ci go odnaleźć żeby użyć. .. pozdrawiam i życzę więcej sensownych wypowiedzi.



Do reszty:
Nom właśnie.. . Mnie też interesują kontr-argumenty w tym temacie..
Zgłoś wpis
19 Postów
Mokum Mokum
(mokum)
Bywalec
vanwait napisał:
Mokum odsłono trzydziesta naszych przyjaciółek z forum która założyła konto specjalnie po to żeby wypowiedzieć się w wątki iluminati. .. miło mi niezmiernie - powitać naprawdę się ludzią musi nudzić i jeszcze mi zasugeruj, że mam się przejmować twoja prostotą i gówniarstwem. . Patologia :/ na mnie to nie robi najmniejszego wrażenia więc pisz sobie do woli ile chcesz.. ja na to leje. Skoro cie nie interesuje ten temat to załóż swój o robieniu paznokci. .. ja nie będę Ci sie wpierdzielać z całym szacunkiem, ale możesz podać Adres do podesle ci w wolnym czasie lupe i pensete bo skoro sugerujesz, że masz mózg to z pewnością trudno Ci go odnaleźć żeby użyć. .. pozdrawiam i życzę więcej sensownych wypowiedzi.



Do reszty:
Nom właśnie.. . Mnie też interesują kontr-argumenty w tym temacie..


Dyskusje mozna prowadzic z ludzmi ktorzy maja cos do powiedzenia ale ty niestety nalezysz do tej grupy, A tak na marginesie to jestem facetem wiec te gadki paznokciach kieruj raczej do swojej starej ktora i tak z pewnoscia ma dola ze nie dokonala w pore aborcji
Zgłoś wpis


Bliżej nas