Pracownik sortowni (butle CO2), 13,27-20,53€

Holandia Południowa  |   19-04-2024 10:24   |  Numer ogłoszenia: 184262
  • Stanowisko:Pracownik sortowni
  • Branża:Inne
Link2work sp. z o.o. (nr certyfikatu 4570) to firma specjalizująca się w rekrutacji i selekcji pracowników, która już od ponad 15 lat pomaga pracownikom z Polski znaleźć zatrudnienie za granicą. Oferujemy stabilne i jasne warunki współpracy. Dla naszego Klienta - producenta ekspresów do gazowania wody w regionie Tilburg działającej na skalę międzynarodową poszukujemy osób na stanowisko:

Pracownik sortowni (produkty do gazowania wody)
Miejsce pracy: Tilburg, Holandia
Zakwaterowanie: zorganizowane
  • Miejsce pracy:
    Tilburg
  • Opis stanowiska:
    praca przy linii sortowania (butle CO2)
    wykonywanie działań zapewniających ciągłość produkcji: rozpoznawanie różnych typów zaworów i butli, naprawa lub obróbka materiałów do ponownego użycia, nakładanie tulei oraz dodawanie nowych zaworów do butli
    składanie pudełek, etykietowanie oraz kontrola poprawności użytej numeracji
    kontrola jakości wykonanej pracy
    zgłaszanie nieprawidłowości do działu jakości
    dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Wymagania:
    doświadczenie w pracy na produkcji lub sortowni
    znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
    umiejętność pracy w zespole
    komunikatywność
    elastyczność
    prawo jazdy kat. B
  • Oferujemy:
    zatrudnienie na holenderskich warunkach
    stawkę 13,27-20,53€ brutto/h
    dodatek zmianowy 25% zmiana popołudniowa, 50% zmiana nocna
    możliwość zawarcia umowy na stałe
    możliwości rozwoju
    praca w przyjaznym środowisku
    25 dni urlopu
    8,33% dodatku urlopowego
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Kontakt telefoniczny w sprawie powyższej oferty pracy: +48 572 325 580, 503 028 187, 690 630 543

    Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Link2work Sp. z o.o. z siedzibą w Opolu moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).
    Jednocześnie przyjmuję do wiadomości, że administratorem danych osobowych, będzie Link2work z siedzibą przy ul. Krawieckiej 7/4 w Opolu.
    CV bez klauzuli nie będą brane pod uwagę.

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 156