Produkcja ciastek i rogalików z ciasta francuskieg

Geldria  |   2 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 168710
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Praca u naszego wieloletniego klienta, w firmie zajmującej się przygotowywaniem półproduktów piekarniczych.
WYMAGANIA:
mile widziane prawo jazdy kat B
podstawy angielskiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•Praca przy formowaniu, cieciu, ogółem przygotowywaniu ciastek z ciasta francuskiego
•Praca przy pakowaniu produktów
•Utrzymanie czystości na hali
•Dostarczenie półproduktów np. maki, masła itd.
OFERUJEMY:
pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności
dojazdy do pracy
zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych
dodatki zmianowe
regularne wypłaty tygodniowe
pomoc w zorganizowaniu transportu do biura
Aplikuj przez formularz zgłoszeniowy lub wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwon 48 573-104-386 ! Czekamy właśnie na Ciebie!

Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273
  • Miejsce pracy:
    Culemborg

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 1133