Operator wózka typu HEFTRUCK! Praca od zaraz :)

Brabancja Północna, Moerdijk  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 190906
  • Stanowisko:operator wózka widłowego
  • Branża:Transport i Logistyka
Numer: +48 518 224 069
Agencja pośrednictwa pracy Jupiter Polska posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w branży spożywczej, transportowej, dystrybucyjnej oraz w sektorze AGF.
  • Miejsce pracy:
    Moerdijk
  • Opis stanowiska:
    Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób do pracy jako operator wózka typu HEFTRUCK.

    PRACA W MAGAZYNIE LOGISTYCZNYM Nunner Logistics.
  • Wymagania:
    - znajomość języka angielskiego
    - uprawnienia na wózki widłowe typu HEFTRUCK
    - zaświadczenie o niekaralności lub możliwość jego wyrobienia
    -prawo jazdy kat. B
    - chęć rozwoju osobistego
    - dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
  • Oferujemy:
    - stawkę 14,10 euro/brutto plus dodatki
    - Pomoc polskiego personelu po przyjeździe do Holandii
    - Pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
    - Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
    -Darmowy transport do pracy
    -Ubezpieczenie zdrowotne
    -Dodatki urlopowe i wakacyjne
  • Dodatkowy tekst / wymagane klauzule:Zainteresowane osoby proszę o wysłanie swojego CV na adres m.jaremek@jupiterpolska.pl w tytule wpisując HEFTRUCK

    Kontakt telefoniczny +48 518 224 069 Monika Jaremek

    W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.)

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
51X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 78