Pracownik produkcji w Heemskerk w Rijnsburg

Wszystkie regiony  |   3 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 187659
  • Stanowisko:pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Wynagrodzenie
13,27 €/h

Akceptowane języki

Angielski, polski, słowacki

Branża
Produkcja

Miejsce pracy
Rijnsburg, Holandia

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

O ofercie
Heemskerk Fresh & Easy produkuje zdrową, świeżą i łatwą w przygotowaniu pakowaną żywność, taką jak sałatki lub pudełka z owocami. Codziennie świeże surowce przerabiane są na smaczne produkty. Następnie są one dostarczane do krajowych i międzynarodowych supermarketów i sieciówek.

Jako pracownik produkcji będziesz najpierw kroił, mył i sortował wszystkie warzywa i owoce. Następnie zapakujesz je do pudełek, w których dokładnie sprawdzisz, czy gotowy produkt utrzymuje wysoki poziom jakości. Po skompletowaniu pudełek przygotujesz zamówienia do wysyłki. Aby poznać proces pracy, zaczniesz od szkolenia wewnętrznego.

Będziesz pracować od poniedziałku do niedzieli w systemie zmianowym od 05:45/07:00 do 15:30 oraz od 15:40 do końca produkcji, dzięki czemu zyskasz elastyczność. Zarabiaj dodatkowo za wieczory, noce, weekendy i nadgodziny.

W przerwie możesz kupić obiad w stołówce. Ogromna korzyść specjalnie dla Ciebie: kup pudełka z żywnością w niższej cenie! Dołącz do tego zdrowego i zmotywowanego zespołu jako pracownik produkcji!

Benefity
Płatności na czas
Płatności tygodniowe
Gwarantowane godziny pracy
Zorganizowane zakwaterowanie
Transport do/z pracy
Ubezpieczenie zdrowotne
Program lojalnościowy
Rekrutacja online
Aplikacja MyOTTO
Pomoc 24/7

Obowiązki
Praca przy linii produkcyjnej
Mycie warzyw i owoców
Krojenie warzyw i owoców
Sortowanie warzyw i owoców
Pakowanie warzyw i owoców
Kontrola jakości
Przygotowanie paczek do wysyłki

Wymagania
Dostępność na dłuższy okres
Chęć pracy w systemie zmianowym
Chęć pracy w chłodnym środowisku – ok. 8°C
Znajomość j. angielskiego, polskiego i/lub słowackiego

KONTAKT:
Jesteś zainteresowany? Zgłoś się, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania
JEDEN PROSTY NUMER +31 886 886 088

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
+3X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 203