Praca na zakładzie mięsnym -od zaraz-bez języka!

Holandia Południowa  |   5 dni temu   |  Numer ogłoszenia: 166466
  • Stanowisko:Pracownik produkcji
  • Branża:Produkcja żywności
Praca na zakładzie mięsnym Jan Roemat
  • Opis stanowiska:
    Agencja pracy Flexcraft zatrudni osoby do pracy na zakładzie mięsnym !

    Zakres obowiązków :

    •Układanie na paletach zamrożonych bloków mięsnych 15-20 kg

    •Obsługa chłodziarek płytowych

    •Transport baków z mięsem do zamrażarek

    •Utrzymanie czystości na hali

    Wymagania :

    - chęci do pracy

    Oferujemy :

    -regularne wypłaty tygodniowe

    - ubezpieczenie

    - dodatki wakacyjne,zmianowe, za pracę w weekendy

    - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

    - dojazd do pracy

    - opiekę polskiego koordynatora

    Jeśli jesteś zainteresowany ofertą wyślij swoje cv na a.knysak@flexcraft.eu lub zadzwoń 48 573-104-386 !

    Oferta pracy tymczasowej

    KRAZ 273

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

  • Odsłon: 1737