Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Spotkanie Bez Zobowiązań - Holandia

1 Post
MiiDagusia
(MiiDagusia)
Początkujacy
Chętnie poznam faceta, który szuka zwykłej koleżanki do miłych spotkań. Bez zobowiązań i ładowania się w związek. Nie szukam tutaj miłości, a przygody. Możliwy stały układ. Jeżeli jesteś zainteresowany taką relacja to mój kontakt znajdziesz na moim profilu tutaj anons.vip/daga
Zgłoś wpis
1 Post
Kacpp
(Kacpp)
Początkujacy
Cześć to właśnie mnie szukasz wiesz? A ja ciebie tak czuje
Zgłoś wpis
2 Posty
eloor
(eloor)
Początkujacy
Wystarczyło odpowietrzyć. Ja (22K) nigdy nie byłem w porządnym związku. Spędziłam rok w „sytuacji” z facetem, w którym byłam zakochana. Musiałam to zakończyć, ponieważ on nigdy by się ze mną nie związał i to powoli niszczyło moją duszę. Pozbycie się go było okropne i trudne, ale udało mi się. Znowu zacząłem spotykać się przez aplikację. To jest po prostu okropne. 99% chce tylko seksu. Zostałem poproszony o pójście do domu na pierwsze spotkanie, zanim zaproszą mnie na obiad lub kawę. Po prostu czasami czuję się jak kawałek mięsa. Miałem randkę zeszłej nocy. Taki plan na ostatnią chwilę, było w porządku. Ale rozmowa dotyczyła głównie seksu. Kocham seks, ale chcę więcej. Chcę spędzić z kimś czas, poznać ich cały ten jazz. Randki online wydają się po prostu odczłowieczające, ale jak inaczej miałbym poznawać ludzi. Może za bardzo się staram, żeby związek się urzeczywistnił. Idk, jestem tym zmęczona, ale też zmęczona samotnością.
Zgłoś wpis
2 Posty
eloor
(eloor)
Początkujacy
MiiDagusia napisał:
Chętnie poznam faceta, który szuka zwykłej koleżanki do miłych spotkań. Bez zobowiązań i ładowania się w związek. Nie szukam tutaj miłości, a przygody. Możliwy stały układ. Jeżeli jesteś zainteresowany taką relacja to mój kontakt znajdziesz na moim profilu tutaj
VidMate


I got this,...
Zgłoś wpis
4 Posty
DawcaOrgazmow
(DawcaOrgazmow)
Początkujacy
Hejka jestem zainteresowany i spragniony wilgotnej cipki pozwól się spotkać a będziesz piszczeć z rozkoszy
Zgłoś wpis
2 Posty
Konradooo
(Konradooo)
Początkujacy
Cześć śliczna chcę cię całą wylizać do ostatniej kropli twych soczków które masz między nogami
Zgłoś wpis
16 Postów
Marecki222 Super
(Mareckii111) Online
Bywalec
Miła spotkamy się
Zgłoś wpis


Bliżej nas