Pracownik montażowy Venlo

Limburgia, Venlo  |   17-04-2024 11:28   |  Numer ogłoszenia: 192053
Pracownik montażowy praca w Holandii/Venlo

OFERTA DLA OSÓB Z WŁASNYM: zakwaterowaniem i dojazdem do pracy

Dla naszego klienta poszukujemy entuzjastycznych, odważnych osób, które lubią pracować przy budowie namiotów na różne wydarzenia i budynkach rozbieralnych. Dzięki swoim umiejętnościom technicznym i zręczności podróżujesz po Europie w ramach ciekawych projektów. Obejmuje to konstrukcje namiotowe dla Formuły 1 i Zwarte Cross, ale także budynki rozbieralne dla hal sportowych i supermarketów.
Co oferujemy?
• Konkurencyjne wynagrodzenie od 2600 do 3000 euro netto miesięcznie;
• Dni robocze obowiązują od poniedziałku do piątku, z opcjonalnymi opcjami weekendowymi;
• Nadgodziny w dni powszednie zwracane są w wysokości 125%, w soboty w wysokości 150%, a w niedziele i święta w wysokości 200%;
• Godziny podróży są w pełni zwracane;
• Dodatki za nocleg przysługują za każdy nocleg;
• Dieta podróżna;
• Możliwości kariery na stanowisku brygadzisty ze wzrostem miesięcznego wynagrodzenia netto do 5000 EUR;
• 24 dni urlopu w pełnym wymiarze czasu pracy;
• Różne szkolenia i kursy doskonalące umiejętności.
Obowiązki:
Jako konstruktor namiotów codziennie pracujesz na świeżym powietrzu, podróżując po Europie w ramach różnych projektów. Pomyśl o namiotach na imprezy takie jak Pinkpop i Zwarte Cross, ale także o tymczasowych restauracjach i supermarketach. Brak doświadczenia w pracach montażowych nie stanowi problemu, oferujemy szkolenia wewnętrzne, dzięki którym możesz zostać konstruktorem namiotów. Masz możliwość rozwoju swoich umiejętności technicznych i istnieją możliwości rozwoju wewnątrz firmy.
• Budowa i demontaż namiotów i tymczasowych kwater;
• Wykorzystaj wiedzę techniczną i umiejętności na miejscu;
• Praca z wysokiej jakości sprzętem i narzędziami;
• Podróże do różnych międzynarodowych lokalizacji w ramach projektów.
Wymagamy:
• Masz co najmniej poziom pracy i myślenia MBO;
• Dobre umiejętności komunikacyjne w języku niderlandzkim lub angielskim;
• Prawo jazdy B jest zaletą, ale trzeba być przygotowanym na jego zdobycie;
• Jesteście koleżeńscy i potraficie dobrze współpracować;
• Lubisz różnorodność i pracę na świeżym powietrzu.
Zapraszamy do współpracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku angielskim, niemieckim, lub niderlandzkim na adres hdoberska@gmail.com
Tel.+48 608044052

Pośrednictwo pracy
Certyfikat 28732
Piła ul.Rynkowa 21 T

Wyślij swoją aplikację za pomocą poniższego formularza

Telefon
60X XXX XXX [Pokaż]

  • Odsłon: 24