Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Utrecht-wart uwagi? - Holandia

Czytali temat:
Marek0 Nowak ichisdeno kreansanm (1183 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Hejka!Za kilka dni wybieram sie do Utrechtu.Jesli ktos zna to miasto,prosze o podpowiedz,co ciekawego moglabym tam zwiedzic?pozdr,
Zgłoś wpis
25 Postów
Cris CRIS
(artplastek)
Bywalec
w utrchcie znam stacje texaco
ale nie polecam
mysle ze tyle tam do zwiedzania jak w innych miastach
chyba ze sie myle.....i ktos naprawde wie ...chetnie zwiedze.....cokolwiek....
osobiscie polecam stara stocznie w Den Helder.....szczegolnie po zmroku....robi wrazenie.....wooow.
pozdrawiam
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Utrecht ; moje pierwsze skojarzenie z tym miastem to beton ( zimne Betonowe Miasto ) nie podobalo mi sie chociaz plywanie po utrechskich kanalach bylo bardziej interesujace niz po Amsterdamie
Zgłoś wpis
11 Postów
Natalia S
(bulabu881)
Bywalec
Witam moim zdaniem co morzna zwierzic w Utrechcie to Juliana park jest tam fajnie i troszke zwierzatek fajnych,np pawie,sarny itp,do tego nie wiem jak sie to dokładnie pisze ale marssenswen cos takiego to jest troszke za utrechtem z 5km jest to plaza z róznymi wygibasami,np zjezdzalnie,itp
Zgłoś wpis
1 Post
kreansanm
(kreansanm)
Początkujacy
Cześć wszystkim!

Ja i przyjaciel w końcu odwiedzamy Utrecht, teraz zniesiono ograniczenia. Odwiedziliśmy Amsterdam wiele razy, ale tym razem mamy ochotę na coś innego 100001.onl/ .

Jakie są najlepsze sugestie dotyczące Utrechtu i dość lokalnych okolic?

Jesteśmy gotowi na większość rzeczy, czy to muzea, restauracje (z rozsądnym budżetem), szybkie posiłki, miejsca na zdjęcia, wystawy sztuki/muzyki, bary koktajlowe, kluby nocne... (jeśli ktoś zna jakieś wieczory Drum and Bass, które " d być niesamowite!) i szczerze mówiąc wszelkie inne fajne sugestie 1921681254.mx/.

Odwiedzamy od 18 do 21, więc wszystko na ich daty byłoby świetne!
Zgłoś wpis


Bliżej nas