Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Drodzy fotografowie, czego używacie do planowania sesji? - Holandia

Czytali temat:
skeet5 (341 niezalogowanych)
2 Posty
skeet5
(skeet5)
Początkujacy
Jestem głównie fotografem martwej natury/produktu i ostatnio mam problemy. Mam pracę na pełen etat i czasami dostaję przypadkowe przypływy inspiracji, ale moja kreatywność i motywacja już dawno minęły, zanim mam szansę założyć firmę. Lub, co gorsza, czasami udaje mi się wystarczająco naszkicować mój pomysł, aby utrzymać płynność, dopóki nie będę mógł strzelać, ale potem zauważam, że nie mam wszystkich rekwizytów, których chciałbym użyć. Czasami spędzam też godziny na fotografowaniu, bawiąc się wszystkimi możliwościami (nie jest to zabawne podczas edycji!!). Szukam sposobu, aby zachować porządek i wyszczególnić, czego potrzebuję, aby sesja się odbyła i jakie zdjęcia muszę zrobić.

Jakieś przemyślenia lub sugestie? Wszystko by pomogło! Z góry dziękuję!
Zgłoś wpis
2 Posty
skeet5
(skeet5)
Początkujacy
skeet5 napisał:
Jestem głównie fotografem martwej natury/produktu i ostatnio mam problemy. Mam pracę na pełen etat i czasami dostaję przypadkowe przypływy inspiracji, ale moja kreatywność i motywacja już dawno minęły, zanim mam szansę założyć firmę. Lub, co gorsza, czasami udaje mi się wystarczająco naszkicować mój pomysł, aby utrzymać płynność, dopóki nie będę mógł strzelać, ale potem zauważam VidMate , że nie mam wszystkich rekwizytów, których chciałbym użyć. Czasami spędzam też godziny na fotografowaniu, bawiąc się wszystkimi możliwościami (nie jest to zabawne podczas edycji!!). Szukam sposobu, aby zachować porządek i wyszczególnić, czego potrzebuję, aby sesja się odbyła i jakie zdjęcia muszę zrobić.

Jakieś przemyślenia lub sugestie? Wszystko by pomogło! Z góry dziękuję!


I got this,..
Zgłoś wpis


Bliżej nas