Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Szukam tatuażysty - Holandia

Czytali temat:
j k kolkimorki16 (1377 niezalogowanych)

()
Początkujacy
Witam jak w temacie szukam kogoś kto potrafi zrobić dobrze tatoo, i ma pewne ręce, eindhoven i okolice motyw ma być na plecach. Ważne jeśli nie potrafisz to nie zawracaj głowy szczegóły na priv.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
TUHATATTOO REAKTYWACJA
WEEKENDOWE TATUOWANIE
W CAŁEJ HOLANDII
Telefon: +31626658063 +48512525209
nk.pl/#profile/35615743-to jego profil na Naszej Klasie sprawdź sobie
Zgłoś wpis
6 Postów
Renata Ścibak
(Renia83)
Początkujacy
siago1980 napisał:
TUHATATTOO REAKTYWACJA
WEEKENDOWE TATUOWANIE
W CAŁEJ HOLANDII
Telefon: +31626658063 +48512525209
nk.pl/#profile/35615743-to jego profil na Naszej Klasie sprawdź sobie


To fakt , Emil nie tylko dobrze robi ale i nie drogo , do tego jest bardzo uprzejmy , Polecam również !
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
tylo nie rób tatuażu że kochasz mame
kiedyś się spotkałem z tym w polsce klijent podziarany a tu sćiąga koszulke i napis "KOCHAM MAMĘ"
hehe
Zgłoś wpis
43 Posty
Daniel K
(Beny.rac)
Bywalec
paul_nl_82 napisał:
tylo nie rób tatuażu że kochasz mame
kiedyś się spotkałem z tym w polsce klijent podziarany a tu sćiąga koszulke i napis "KOCHAM MAMĘ"
hehe


Nie wiem co w tym śmiesznego - kiedyś widziałem program w którym ludzie tatuowali sobie podobizny swoich bliskich np Matka zrobiła sobie tatuaż podobizny Syna który zginął w IRAKU ... Mąż robił sobie tatu twarzy swojej żony która zgineła w wypadku itp

Dla jednych napis "Kocham Mamę " jest śmieszny a dla innych bardzo ISTOTNY ...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Fakt, sa różni ludzie. Moja kuzynka wyszła za prawnika, dla którego baaardzo ważne było aby jego wybranka KOCHAŁA MATKĘ..nie wiec o co z tym biega ale chyba chodziło o słowne wyrażanie tej miłośći
A tatoo..hmm, ciekawe cóż będzie oglądać mężczyzna tej Pani w czasie igraszek?
Czekamy na rezultaty
Zgłoś wpis
107 Postów
pawel paul
(paul_nl_82)
Stary wyjadacz
nie powiem ja terz mam tatuaze ale co z tego jak chcem usunac
znasz co to jest SKIFWLIZ jak nie wiesz to popytaj ludzi ktorzy sie znaja na tym pozdro
Zgłoś wpis


Bliżej nas