Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zagadkowe światła,obiekty,niewyjaśnione zjawiska. - Holandia


()
Początkujacy
Wymiana doświadczeń,kontakt z zainteresowanymi tematem.
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Hey!
No, temat godzien uwagi..chyba nie wzbudzi kontrowersji ani..kłutni. jestem w Polsce pod Opolem w swojej wiosce. Całe niebo się rusza. Jedyne co Wielka niedźwiedzica stoi w miejscu i strzelec godnie się pręży. Heh, dotychczas obserwowane przezemnie niebo z perspektywy Lylystad-czanina było prawie niezauważalnie ruchome..choć w pobliżu są 3 lotniska.
WOW!
A tu? miga, świeci, zanika i świeci..no bomba! Najlepsze UFo przeleciało dzisiaj widnokrąg w 2:53..śmigając na czerwono i niebiesko.





Obcy..dajcie wreszcie o sobie znać! No ileż można przesuwać KONIEC ŚWIATA???!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Dość sporo w ostatnich latach tego niewyjaśnionego...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Niedomówienia Tworzą dziennikarze, prawiczki i wojskowi. Ci ostatni specjalnie, żeby mieć robotę.
My? Obserwatorzy..oceniamy po swojemu. A skąd takie zdanie u Ciebie?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Sam obserwowałem i obserwuję,na fotkach trochę złapałem,większość oczywiście przy okazji...
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
...Ale są....
Zgłoś wpis
55 Postów
Gaduła
Najbardziej zagadkowymi światłami są dla mnie te, które czasem migają mi w tylną część samochodu, nie wiedzieć czemu zawsze po takim mignięciu dostaję kopertę z numerem rejestracyjnym i kwotą do zapłaty.
Niesamowite zjawisko.
Czyżby to jakieś zjawisko paranormalne?

Zgłoś wpis
1988 Postów

()
Latający Holender
Hahaha, zamiast obcym foty pstrykać - oni pstrykają tobie!
Ani chybi dla nich to Ty jesteś UFO .
Zgłoś wpis
55 Postów
Gaduła
zagadkowe światła właśnie miałem za oknem. mamy 29 grudnia a u nas burza z piorunami. nienormalne.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
Dla mnie zagadka jest dzisiejsza burza ... Jeszcze takiej nie widzialam w Grudniu !!
Zgłoś wpis


Bliżej nas