Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Mam takie cos do sprzedania :) - Holandia

Czytali temat:
marek z... Ona Ona Paweł Paweł Arczi Asterix Wacekbyk Jana155 (1047 niezalogowanych)
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
mam takie cos do sprzedania.. pozdrawiam. Pani admin nie kasuje prosze, bo miala mi pomoc inaczej..obiecalas Mamo! i zapomnialas, to sobie tu wkleje



http://kleinanzeigen.ebay.de/anzeigen/s-anzeige/verkaufe-mitsubishi-eclipse-1-oder-tausche-gegen-andere-pkw/89663719-216-9514
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Zawsze podziwialem ludzi, ktorzy kupowali sobie samochod, zeby na niego ....popatrzec , zamiast przemierzac kilometry autostrad.
Blisko 21 letni japonski wehikul przez cala swoja dotychczasowa kariere przejechal....167 tys km.
Oznacza to , ze wszyscy jego wlasciciele, pokonywali okolo 8 tys. km rocznie, co dokladniej oznacza ok. 660 km miesiecznie
Rozumiem , ze tym sportowym " monstrum" jezdzili codziennie rano po chrupiace buleczki a w niedziele by dac na tace.
Succes.
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
nie koniecznie musi byc tak jak sugerujesz .
Ja kupilam perelke 10-cio letnia ktora miala jeszcze folie w bagarzniku , oginalny accu itd a na liczniku tylko 32.000 km . Dlaczego ? Bo ludzie kupili wieksze auto ze wzgledow gabarytowych ( w Corsie nie chcialy sie zmiesci 2 Mastino+ 2 wlascicieli ) . Corse postawili do garazu bo szkoda im bylo jej sprzedawac .
Zgłoś wpis
551 Postów

()
Latający Holender
A tak dla scislosci nie kazdy ma tylko auta / srodki lokomcji bo musi nim wszewdzie jezdzic . Ja od niedawna tez mam pojazd tylko dla przyjemnosci i nie wiem czy bede te 5000 km na rok nim jezdzic . Ot poprostu kaprys bo mi sie podoba .
P.S
Jak ktos wie gdzie jest oferowana Warszawa M-20 w dobrym orginalnym stanie to chetnie sie dowiem .
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Nie to mialem na mysli piszac o przebiegu km. powyzej. Chodzilo mi o to, ze np. w Niemczech czy w Pl, zdecydowana wiekszosc aut w tym wieku to..... "perelki", skrecanie licznikow jest tam nagminne.
Holandia rozwiazala ten problem w bardzo prosty sposob i prawdziwe perelki sa ....prawdziwymi perelkami.
Jezeli chodzi o "Corse" to tez sie pochwale, posiadam 2 drzwiowa , wersja sedan, ktora w tym roku ukonczyla 25lat ( geen wegenbelasting) a jej roczne ubezïeczenie kosztuje tyle co dobry obiad i co ciekawe sluzy mi do .....transportu psa do lasu. Prawdziwa perelka, rok temu przeszla generalny lifting w Pl..... aha nie jest na sprzedaz.
Zgłoś wpis
427 Postów
Anna K
(pannaanna666)
Latający Holender
nie wiem jak jezdzili poprzedni wlasciciele, my jezdzimy nim typowo rekraacyjnie to nie auto rodzinne.. choc i takrze, poleciam filmik na youtube




Zgłoś wpis


Bliżej nas