Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Snowboard- jeździcie? - Holandia

Czytali temat:
History Hunter (1542 niezalogowanych)
1 Post
Leszek Ł
(Leszek Ł)
Początkujacy
Witam,
chciałbym zapytać czy są w Holandii fani snowboardu? Jeśli tak to gdzie warto pojechać? Dzisiaj wybieram się do SnowWorld w landgraf. Był tam ktoś z Was? Jakie wrażenia?
Zgłoś wpis
3 Posty
Sebastian ...
(moment)
Początkujacy
Byłem mieszkałem w Heerlen więc było blisko... Polecam jak nie przeszkadzają Ci dzieciaki z krzykiem na twarzy i pełnym nieładem całej sytuacji. Ale my trafiliśmy na jakieś zajęcia grupowe szkole lub coś takiego, poza tym cena za cały dzień płaciłem jakieś 23e w tym była ciepła kawa za friko i deska lub narty jak ktoś nie miał własnego sprzętu. Ogólnie jak dla mnie jak na Laandgraf jak na takie warunki to w pełni popieram i polecam... Jak znajdę chwilę czasu to podeślę lub wkleję tutaj adresy innych że tak powiem zaśnieżonych hangarów. A już w Belgii od Heerlen jakieś 50km
jest cały jakby zaśnieżony zestaw chyba 5 stoków ale z deską tylko na 2 masz wejście reszta to narty i spokój i rodziny z dziećmi...
Pozdrawiam serdecznie polecam Laandgraf miłej zabawy...
Zgłoś wpis
2 Posty
martyna wolska
(martynkaW)
Początkujacy
hej, ja jeździłam kiedyś, w Holandii mi się nie udało, ale fajnie że ktoś ten temat podjął
Zgłoś wpis


Bliżej nas