Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

UWAGA ARTYSCI - Holandia

3 Posty
Justyna ...
(justmag)
Początkujacy
Witam .
POSZUKUJE ludzi kreatywnych, chetnych do wziecia udzialu w prrojekcie HAPPENING -TARGI SZTUKI POLSKIEJ w Antwerpii. .
Robisz cos kreatywnego?
-malujesz ,rysujesz ,zajmujesz sie rekodzielem,spiewasz ,grasz na czyms czy zajmujesz sie czymkowiek innym co wiaze sie ze sztuka i chcesz ZAROBIC,pokazac belgom swoj TALENT,poznac innych ludzi z PASJA ?
Pisz ! Pomoge. !
Impreza integracyjna ,na otwartej przestrzeni ,w centrum miasta ,organizowana przez ;
- Children of Europa,fundacja dzialajaca na terenie Antwerpii i oraz miasto Antwerpia .

Data; 1 czerwca
Miejsce ; ANTWERPIA
Mozliwosc dofinansowania przejazdu
ILOSC MIEJSC OGRANICZONA !
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Brawo Justyna !!!
Swietna inicjatywa, mam nadzieje, ze zdecydowana wiekszosc artystycznych dusz zaprezentuje tam swoje dziela, bo przeciez Polacy w Holandii to nie tylko miotla czy kilof.
Succes
Zgłoś wpis
3 Posty
Justyna ...
(justmag)
Początkujacy
Dzieki Adam,ale jakos nie widze oddzwieku ,mam nadzieje ze sa tu jakies kreatywne istoty !
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Oczywiscie, ze sa!!!
Jezeli potrzebowalabys catering , to znam naprawde swietna firme, bardzo kreatywna, wrecz artystyczna, sztuke kulinarna mozna przeciez rowniez wystawic na tego typu happeningu.
Zgłoś wpis
3 Posty
Justyna ...
(justmag)
Początkujacy
O super ! ,a co dokladniej robie ? reklamuj !
Zgłoś wpis
466 Postów
a a
(Adamm)
Latający Holender
Najlepiej jak ta osoba sama nam o tym napisze, zaraz ja o to poprosze w jej watku ( PROMOCJE!!!)
Zgłoś wpis
2 Posty

()
Początkujacy
Czesc Justyna znam kogos kto robi dobre zdjecia czy jest to nadal aktualne???
Zgłoś wpis
206 Postów
Doświadczony forumowicz
no proszę jaki zacny wątek...

tak, mam kilka pasji i mam nadzieję, że wątek nie umrze...

www.mixcloud.com/strefa9/perpetual-struggle/

www.mojaniderlandia.pl/images/comprofile...64/pg_1322050572.jpg



i inne...
Zgłoś wpis
12 Posty
Mirosław Wacewicz
(sargon1)
Bywalec
Witam serdecznie.
Nie wiem czy ten wątek jest jeszcze aktualny?
O ludziach obdarzonych talentem warto pisać i ich promować.
Ja raczej do artystów nie należę
Ot trochę fotografią się param i piszę (w większości opowiadania stylizowane na legendy).
Mój kolega jest artystą który czasami ilustruję moje "wypociny" by jakoś wyglądały
Nazywa się Marcin Przydatek pseudo - Yperyt.
Tworzy ciekawymi technikami, maluję m.in. herbatą, kawą, wyciągami z ziół, itd.
Ciągle eksperymentuję by urozmaicić swój warsztat. Ponadto tworzy skrypty, ręcznie pisze książki (metodą mnichów).
Piszę o nim bo mieszkając w Polsce, nie może żyć (utrzymać się z talentu). Nie skończył szkół, więc ma zamkniętą drogę do galerii (opanowane przez artystów z dyplomem).
Więcej o nim znajdziecie na tej stronie:

www.bukowa.szczecin.pl/tworczo/malowane-natur.html

Polecam zapoznać się z tą stroną o Puszczy Bukowej. Wspaniałe miejsce które w normalnych warunkach mogło by być Parkiem Narodowym (spełnia warunki wg naukowców).
Na forum znajdziecie również moje wątki. Występuję również jako sargon1.
Pozdrawiam
Zgłoś wpis


Bliżej nas