Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Jak przyjazny jest tenis dla początkujących? - Holandia

Czytali temat:
SanahGrat JinstKebe (575 niezalogowanych)
4 Posty
JinstKebe
(JinstKebe)
Początkujacy
Zawsze chciałem wrócić do gry w tenisa. Grałem jako dziecko przez około rok i kochałem to, ale rodzice dużo się przeprowadzali i trudno było to utrzymać. Nadal śledziłem ten sport jako widz, ale wiesz. Teraz, gdy mam 25 lat, myślę o powrocie do sportu, tylko dla zabawy. Nie mam pojęcia, jak bardzo jest przyjazny dla początkujących, więc pomyślałem, że napiszę tutaj i zapytam.

Minęło wystarczająco dużo czasu odkąd grałem w tenisa, że ​​uważam się za całkiem początkującego. Jestem jednak dość wysportowany (jestem w drużynie szermierczej na moim uniwersytecie. Robię moich mistrzów, więc dostanie się do innego sportu oprócz tego brzmi jak zła decyzja, ale hej, co do diabła. Sport jest fajny.)

Lubię rywalizację. Zdaję sobie sprawę, że z racji czasu ojca zostałbym zniszczony przez każdego, kto choć choć trochę wiedział, co robi. Więc na przykład, czy istnieją turnieje przeznaczone specjalnie dla osób o pewnym poziomie umiejętności, czy coś takiego?

A jak powszechni są 25-latkowie? Nie chcę się zbytnio wyróżniać, jeśli to możliwe haha. ...Cóż, mówię to, ale naprawdę chcę wrócić do tenisa. Chcąc już od 10 lat. Nawet jeśli wyglądam jak idiota, nadal chcę wrócić do sądu. Ale chcę wiedzieć, na co powinienem być gotowy, jeśli to ma sens.
Zgłoś wpis
4 Posty
JinstKebe
(JinstKebe)
Początkujacy
JinstKebe napisał:
Zawsze chciałem wrócić do gry w tenisa. Grałem jako dziecko przez około rok i kochałem to, ale rodzice dużo się przeprowadzali i trudno było to utrzymać. Nadal śledziłem ten sport jako widz, ale wiesz. Teraz, gdy mam 25 lat, myślę o powrocie do sportu, tylko dla zabawy. Nie mam pojęcia, jak bardzo jest przyjazny dla początkujących, więc pomyślałem, że napiszę tutaj i zapytam.

Minęło wystarczająco dużo czasu odkąd grałem w tenisa, że ​​uważam się za całkiem początkującego. Jestem jednak dość wysportowany (jestem w drużynie szermierczej na moim uniwersytecie. Robię moich mistrzów, więc dostanie się do innego sportu oprócz tego brzmi jak zła decyzja, ale hej, co do diabła. Sport jest fajny.)

Lubię rywalizację. Zdaję sobie sprawę, że z racji czasu ojca zostałbym zniszczony przez każdego, kto choć choć trochę wiedział, co robi. Więc na przykład, czy istnieją turnieje przeznaczone specjalnie dla osób o pewnym poziomie umiejętności, czy coś takiego? 1921681254.mx/

A jak powszechni są 25-latkowie? Nie chcę się zbytnio wyróżniać, jeśli to możliwe haha. ...Cóż, mówię to, ale naprawdę chcę wrócić do teni 100001.onl/ sa. Chcąc już od 10 lat. Nawet jeśli wyglądam jak idiota, nadal chcę wrócić do sądu. Ale chcę wiedzieć, na co powinienem być gotowy, jeśli to ma sens.

issue got solved
Zgłoś wpis


Bliżej nas