Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Gra w piłkę nożną jako hobby - Holandia - Holandia

Czytali temat:
Habrini OzelnHaxy linsChaho SiyonKart (810 niezalogowanych)
2 Posty
SiyonKart
(SiyonKart)
Początkujacy
Cześć!

Jestem z Turcji. Zastanawiałem się, czy grasz w piłkę jako hobby? Czytałem, że były kluby piłkarskie, w których ludzie dołączali do lig itp., ale nie mogłem znaleźć szczegółowych informacji. W Turcji słowo „halı saha” z grubsza oznacza „boisko dywanowe”, które jest stosunkowo małym boiskiem piłkarskim ze sztuczną trawą. Możemy wynająć boisko na 1/1,5 godziny i zebrać się z 12-14 osobami do gry w piłkę nożną. Tak po prostu jest, nie ma klubu, nie ma ligi, nie ma treningu, tylko godzina w tygodniu 14 osób zbiera się, aby grać w piłkę nożną, najczęściej dla zabawy, ale czasami jest przegrany, który kupuje zasady baklavy. Czy masz taki nawyk? A może kluby są miejscem, w którym można hobbystycznie grać w piłkę nożną? Czy jest jakiś inny sposób, o którym nie wiem?

Z góry dziękuję, rozważam przeniesienie Europy i próbuję dowiedzieć się, jak wyglądałoby moje codzienne życie.
Zgłoś wpis
2 Posty
SiyonKart
(SiyonKart)
Początkujacy
Jestem z Turcji. Zastanawiałem się, czy grasz w piłkę jako hobby? Czytałem, że były kluby piłkarskie, w których ludzie dołączali do lig itp., ale nie mogłem znaleźć szczegółowych informacji. W Turcji słowo „halı saha” z grubsza oznacza „boisko dywanowe”, które jest stosunkowo małym boiskiem piłkarskim ze sztuczną trawą. Możemy wynająć boisko na 1/1,5 godziny i zebrać się z 12-14 osobami do gry w piłkę nożną. Tak po prostu jest, nie ma klubu, nie ma ligi, nie ma treningu, tylko tutuappx.com/ godzina w tygodniu 14 osób zbiera się, aby grać w piłkę nożną, najczęści tweakbox.mobi/ ej dla zabawy, ale czasami jest przegrany, który kupuje zasady baklavy. Czy masz taki nawyk? A może kluby są miejscem, w którym można hobbystycznie grać w piłkę nożną? Czy jest jakiś inny sposób, o którym nie wiem?

issue got solved!
Zgłoś wpis


Bliżej nas