Będę więc szczery, kiedy byłem dzieckiem, dorastałem wśród fanów baseballu, ale to nigdy nie było moją sprawą, nie byłem wystarczająco świadomy jak na małą ligę i byłem kiepski w sporcie, ponieważ byłem nieskoordynowany jako wszyscy wyjdą (plus, na przykład, moi rodzice nie byli w tym wystarczająco zaangażowani, aby bawić się ze mną w łapanie).

Zawsze podobała mi się atmosfera na stadionie, kiedy raz czy dwa razy poszedłem (Yankee Stadium z moim wujem, który kochał to trochę bardziej i zmarł tym razem w zeszłym roku), ale poza tym nigdy nie byłem w tym, po prostu grałem w szkole wystarczy znać podstawowe zasady.

Ale cóż, mam teraz 25 lat, lubię sportowe anime i oglądam Ace of the Diamond i naprawdę mam nastrój, żeby zobaczyć, czy mogę w pewnym stopniu wejść w prawdziwe rzeczy. Nooo, mam nadzieję, że niektórzy weterani mogą polecić kilka punktów wejścia w oparciu o moje zainteresowania:

Myślę, że strona techniczna jest naprawdę interesująca, więc chcę czytać/oglądać rzeczy o technikach, rzeczach takich jak różne tony, strategie stosowane przez łapaczy i różne style używane przez różnych graczy, chcę zrozumieć metagrę w baseball, niezależnie od tego, czy jest to małe piłka czy cokolwiek. Jakie są dobre zasoby? Jestem bibliotekarzem, ale nasza sekcja jest przytłaczająca i nie wiem od czego zacząć.

Ja też chcę cieszyć się oglądaniem Baseballa, wiem, że MLB to oczywisty punkt wyjścia, ale martwię się, że ci gracze są trochę za... dobrzy? Podoba mi się pomysł wejścia na taki poziom sportu, na którym gracze mają dużo miejsca na rozwój, rozwijanie ciekawych stylów i tak dalej. Wiem z anime + badań, że ludzie w Japonii naprawdę wkraczają na poziom szkoły średniej, a mój kumpel uważa, że ​​mógłbym lubić amerykańskie ligi drugorzędne, ale chciałem mieć więcej opinii na ten temat.

Na koniec, być może pewnego dnia zechcę zagrać w rekreacyjnym kontekście, jak dorośli znajdują ligi amatorskie? Czy jestem SOL z powodu tego, jak za mną większość ludzi na podstawowych umiejętnościach? Mieszkam w Stamford w stanie Connecticut i mam rodzinę, która, jak sądzę, była w drużynach dla dorosłych, ale zastanawiam się, czy istnieje bardziej formalny odpowiednik małej ligi dla pracujących dorosłych.